Omluva: Smart Energy Forum Nitra je beznadějně vyprodáno. Registrujte se na prohlídku výstavy!

Omlouváme se všem zájemcům o účast na výstavě v rámci Smart Energy Forum Nitra, kde jsme dnes ukončili příjem přihlášek z řad firem kvůli zaplnění výstavních prostorů o rozloze 4000 m2 na výstavišti Agrokomplex Nitra na Slovensku.  Největší odborná událost v oblasti moderní energetiky Smart Energy Forum Nitra letos  proběhne ve čtvrtek 14. března 2024 za účasti 45 vystavovatelů ze Slovensko, Česka a dalších 5 zemí světa.  Na výstavě se představí novinky v oblasti moderní energetiky, jako jsou fotovoltaické panely, střídače a baterie.

Největší událost na Slovensku

Letošní 2. ročník Smart Energy Forum potvrdil znovu  status největšího energetického odborného eventu zaměřeného na fotovoltaiku a moderní energetiku ve Slovenské republice.

„Výstava je již zcela vyprodána. Kvůli nedostatku dalších vhodných prostorů již nemůžeme přijímat další vystavovatele, za což se všem zájemcům omlouváme. Pro příští rok již pracujeme na novém řešení, kde firmám nabídneme větší výstavní plochu,“ oznámil Jaroslav Dorda, organizátor veletrhu moderní energetiky Smart Energy Forum Nitra.

V letech 2017-2019 se event konal jako malá odborná konference v Bratislavě za účasti cca 120-150 hostů. Letos se nově  Smart Energy Forum Nitra přemístilo do srdce Slovensku, a to na výstaviště Agrokomplex Nitra. Letos organizátoři očekávají rekordní návštěvnickou účast přes 1500 návštěvníků.

Registrace pouze na výstavu

Součástí Smart Energy Forum Nitra je kromě výstavy také odborný fotovoltaický workshop. „Kvůli velkému zájmu je kapacita sálu pro workshop zcela vyčerpána. Proto jsme museli včera ukončit registraci na workshop, za což se všem zájemcům omlouváme,“ dodává organizátor veletrhu moderní energetiky Smart Energy Forum Nitra.

Pro zájemce  platí možnost online přihlášek na výstavu, kde se na stáncích letos představí celkem 45 firem. Můžete si zde prohlédnout FV panely, střídače, baterie a další řešení z oblasti moderní energetiky.

Veletrh moderní energetiky Smart Energy Forum Nitra   letos proběhne od 9:00 do 17:00 ve čtvrtek 14. března 2024 v prostorách pavilonu M4 (cca 700 metrů) od hlavního vchodu na výstaviště Agrokomplex Nitra.