Na trh přicházejí nové panely se zárukou 30 let

Společnost Trienergo nabízí zákazníkům fotovoltaické panely Winaico i se zárukou 30 let na produkt a výkon. Nová řada WST-NGX GLASS-GLASS zaručuje nejméně 87,4 % výkonu i po 30 letech. Panely právě přicházejí na český trh, jejich distributorem je společnost Trienergo.

Zdroj: Winaico

Nadstandardní parametry a záruky v délce 30 let

Značka Winaico, která působí na celosvětovém trhu s fotovoltaickými panely od roku 2003, nově přináší řadu panelů typu sklo-sklo WST-NGX GLASS-GLASS. Tato řada se vyznačuje vyšším výkonem, účinností a zárukou než předchozí řada WST-MGX P3 GEMINI.

K přednostem panelů patří vysoký až 430 Wp, vysoká účinnost 22,02 procent a prodloužení záruky na produkt i výkon v délce 30 let.

Právě záruka 30 let na produkt je konkurenční výhodou této celosvětové značky s centrálou v Německu. Značka Winaico příchodem nové řady panelů potvrzuje dříve získaná ocenění TOP BRAND PV a Solar Prosumer Award.

Fotovoltaická elektrárna na klíč

Nové fotovoltaické panely je možné objednat již nyní s kompletní realizací fotovoltaické elektrárny od společnosti Trienergo.

„Panely Winaico doporučujeme doplnit o sestavu baterie a střídače ověřené a dlouholeté značky Wattsonic. Baterie Wattsonic se vyznačují vysokou spolehlivostí a zárukou 10 tisíc cyklů při 90 % DoD,“ informuje společnost Trienergo.

Volitelným komponentem k elektrárně navíc může být nabíjecí stanice pro elektromobily od českého výrobce OlifeEnergy.