Huawei / Photomate truck pokračuje v intenzivní podzimní Roadshow v Čechách a na Slovensku

Zdroj: Photomate

Naše GoSolar roadshow bude pokračovat v Nízkých Tatrách, kde se koná již šestnáctý ročník konference Energoforum, ve dnech 13. a 14. října. Během této akce se každým rokem spojují témata elektroenergetiky, plynárenství a tepelné energetiky. My se vám zde představíme s naším truckem, ve kterém názorně prezentujeme nejen rezidenční řešení FVE, ale i solární měniče a bateriové úložiště pro komerční účely. Připravenou budeme mít i zajímavou přednášku na téma: Nová role bateriového úložiště v distribučních sítích s vyšší penetrací FVE a Wallboxů.

Jako další zastávku jsme si naplánovali účast na výstavě a konferenci Smart Energy Forum (SEF), která se koná ve dnech 18.-19. října 2022 v Praze. Mimo našeho Roadshow trucku stojí určitě za zmínku i workshop na téma optimalizace návrhu fotovoltaických a bateriových instalací, v režii našeho hlavního inženýra Františka Žáka.

V neposlední řadě také navštívíme 4. ročník veletrhu E-SALON od 10. do 13. listopadu 2022 v Praze, kde si přijde na své každý, kdo se zajímá o čistou mobilitu, technologie a další různá řešení pro e-mobilitu. Nás zde najdete již klasicky v našem roadshow trucku v hale číslo 2 a náš kolega Radek Fuka Vám přiblíží výhody fotovoltaiky ve spojení s elektromobilitou.