Chystáte se v tomto roce na realizace rezidenčních nebo komerčních FV instalací?

Zajímáte se o nová inovativní řešení a rádi byste zvýšili svoji marži?

Schmachtl vám jako výhradní distributor nabízí ty nejvýhodnější podmínky odběru systémů Wattsonic. V nabídce naleznete modulární rezidenční řešení se škálovatelným výkonem od 3.6 do 20 kW a kapacitou od 6.9 do 30.7 kWh. Wattsonic zaujme moderním designem a neuvěřitelnou životností 10 000 cyklů při 90% DoD.

V oblasti komerčních projektů jsme připraveni na jakékoli výzvy, od menších střešních až po rozsáhlé pozemní instalace. Disponujeme hybridními i síťovými střídači, připojit dokážeme i UPS. Navrhneme řešení pro projekty o výkonu v řádech MW a kapacitě v řádech MWh.

Zajišťujeme také kompletní servis u zákazníka, což přináší časové i finanční úspory realizačním firmám.

A to není vše – Schmachtl nabízí i široký sortiment prověřených značek nabíječek elektromobilů, a to jak střídavých, tak stejnosměrných. S výkony od 11 do 400 kW dokážeme obsloužit široké spektrum zákazníků, od majitelů elektromobilu až po provozovatele autobusů. Díky našemu širokému záběru dokážeme dodat dokonce i ten elektrobus 😊

Proč si vybrat právě Schmachtl? Naše zkušenosti na českém trhu sahají až 30 let zpět, disponujeme rozsáhlými sklady, což znamená, že většina našeho sortimentu je připravena k okamžitému odeslání. Nejsme pouze prodejci ale také nadšenci, kteří se aktivně zapojují do vývoje nabízených produktů, pořádají produktová školení a aktivně získávají zpětnou vazbu od svých partnerů.

Srdečně vás zveme do našeho showroomu ve Vestci u Prahy, kde se můžete osobně přesvědčit o kvalitě a inovacích, které Schmachtl přináší na český a slovenský trh.