Začíná AIKO Installer Award 2023 – celoevropská soutěž 

AIKO, lídr solárního trhu, v současnosti s nejúčinnějšími solárními moduly na světě, zve instalační firmy v České republice, aby se zúčastnily soutěže AIKO Cena Instalatérů 2023. Atraktivní ceny sahají od prémiového piva až po párty od AIKO v hodnotě 5 000 eur. Akce platí na objednávky panelů do konce roku. 

Instalatéři jsou nejdůležitějším spojením s koncovými zákazníky, ať už se jedná o provozovatele soukromého střešního systému nebo velké FVE. Společnost AIKO si váží úspěchů svých partnerů v oblasti energetického rozvoje a nyní je oceňuje  Installer Awards 2023. Za objednávky panelů zadané do 31. prosince 2023 uděluje výrobce podle kumulativního objemu objednávek atraktivní ceny. AIKO si připravilo různé dárky, včetně dronů, a sponzorovaných večírků. 

Panely ABC vyvinuté AIKO, technologickou společností poháněnou inovacemi a prosazujícími špičkovou technologii, se s účinností panelu téměř 24 % a o 15 % vyšší výrobou energie na stejné ploše, řadí na první místo na světě. 

„Jsme nadšeni, že můžeme spustit tuto kampaň pro instalatéry v České republice, abychom společně nastartovali naše podnikání. Těšíme se, že prostřednictvím této soutěže můžeme povzbuzovat instalační firmy, aby používali nejlepší produkty. A co je nejdůležitější – abychom společně přispěli k urychlení procesu dosažení uhlíkové neutrality. Česká republika je pro AIKO jedním z klíčových trhů a plánujeme budovat partnerství, která budou přínosná pro všechny strany,“ říká Hanna Gajewska, vedoucí marketingu CEE ve společnosti AIKO. 

Lukáš Růžička, jeden z jednatelů společnosti Memodo, to vidí podobně: „Tato soutěž nejenže nabízí atraktivní ceny, ale také zdůrazňuje důležitou roli, kterou hrají instalatéři při revoluci v energii. AIKO svými inovacemi a špičkovou technologií posouvá hranice v oblasti solární energetiky, a my v Memodo jsme rádi, že můžeme tuto iniciativu podpořit.“ 

Všichni účastníci Installer Awards obdrží značkové tričko a čepici a AIKO jim poděkuje za první objednávku 5 krabicemi piva AIKO. Instalatéři, kteří dosáhnou celkem 30 kW, mohou provést další kontrolu systému ze vzduchu – vlastním dronem ze soutěže. Vrcholem Installer Awards 2023 je však firemní večírek za 5 000 eur, na který se může tešit každý, kdo dosáhne objemu zakázky 1 MW. 

Kompletní informace o soutěži jsou k dispozici na https://aikosolar.com/en/installeraward2023.  

Instalatéři, kteří se chtějí zúčastnit soutěže, by měli zaslat potvrzení objednávky, dodací list nebo fakturu za nákup modulů  společnosti AIKO během propagačního období a také kompletní kontaktní a firemní údaje na: installeraward@aikosolar.com do 15. ledna 2024. 

Jste připraveni připojit se k AIKO s posláním posílit globální energetickou transformaci a urychlit proces dosažení uhlíkové neutrality? 

O AIKO 

AIKO je přední světová společnost zabývající se technologií čisté energie. Své podnikání zaměřuje především na výrobu fotovoltaických produktů a komplexní řešení pro různé scénáře, včetně solárních článků, modulů ABC (All Back Contact), invertorů, bateriových úložišť, systému řízení energie atd. Sdílí odhodlání pokračovat v maximální technologické inovaci a urychlit proces dosažení uhlíkové neutrality. 

Pro více informací navštivte www.aikosolar.com