Výstavba nového sídla společnosti GoodWe reaguje na rostoucí počet zaměstnanců a výzkumné aktivity

Společnost GoodWe, přední světový výrobce solárních střídačů, oznamuje výstavbu nového sídla v čínské High-Tech zóně Suzhou. Nová budova, jejíž slavnostní otevření proběhlo v loňském roce, by měla zahájit provoz v roce 2024. Cílem této strategické změny je poskytnout společnosti dostatečný prostor pro rozvoj odborných kompetencí a zintenzivnění výzkumných a vývojových aktivit.

Zdroj: GoodWe

Od svého založení v roce 2010 zaznamenala společnost GoodWe významnou celosvětovou expanzi. Stávající kancelářské prostory v sídle společnosti se staly nedostatečnými, což firmu přimělo k přesunu do rozsáhlejšího objektu.

„Z malého týmu s několika zaměstnanci na samém začátku se nyní GoodWe proměnila ve významnou společnost, která se může pochlubit globálním týmem čítajícím více než 5 000 zaměstnanců,“ komentoval Daniel Huang, zakladatel a generální ředitel společnosti GoodWe. „Nová budova je navržena tak, aby byla připravena na trendy v oboru a náš budoucí rozvoj.“

Nová kancelářská budova společnosti GoodWe odráží rostoucí poptávku po udržitelném pracovním prostředí, a proto se při jejím návrhu upřednostňuje energetická účinnost a šetrnost ve vztahu k životnímu prostředí, přičemž se využívají její desetileté zkušenosti v solárním průmyslu. Stavba integruje nejmodernější prvky, jako jsou fotovoltaické stavební materiály, produkty a řešení pro skladování energie a technologie pro řízení obnovitelných zdrojů energie, které zajišťují energetickou účinnost a snižování emisí uhlíku.

Po dokončení budou nové kancelářské prostory společnosti GoodWe fungovat jako výzkumné a inovační centrum společnosti, které bude sdružovat talentované lidi, kteří budou neustále zkoumat technologie v oblasti inteligentní a obnovitelné energie.

Při pohledu do budoucnosti Huang uvedl: „Nemohu se dočkat, až se přestěhuji do této zelené budovy orientované na budoucnost. Věřím, že to poskytne důvěru i našim partnerům a samozřejmě i našim zaměstnancům. Společnost GoodWe bude i nadále investovat do aktivit směrem k udržitelné budoucnosti.“

V roce 2023https://emea.goodwe.com/ společnost GoodWe rovněž oznámila dokončení třetí fáze výstavby nového výrobního centra ve městě Guangde v Číně, jenž dále rozšíří budoucí výrobní kapacitu společnosti. Kromě toho společnost dokončila novou výrobní základnu v zahraničí, která představuje třetí výrobní centrum společnosti GoodWe.

O společnosti GoodWe:

GoodWe je předním světovým výrobcem fotovoltaických měničů a poskytovatelem chytrých energetických řešení, který je uveden na Šanghajské burze (kód: 688390). Společnost GoodWe má více než 4 600 zaměstnanců ve více než 20 různých zemích a v roce 2021 byla považována za třetího nejlepšího dodavatele hybridních měničů na světě podle společnosti Wood Mackenzie.

Společnost má kumulativní dodávku více než čtyř milionů měničů a instalaci 52 GW ve více než 100 zemích a regionech. S dosažením sedmi po sobě jdoucích ocenění „All Quality Matters“ od společnosti TÜV Rheinland a pravidelným umísťováním na špičku v oblasti celkové produktové kvality je portfólio produktů a řešení společnosti GoodWe pro rezidenční, komerční a velké fotovoltaické systémy zaručeno, že poskytne vysoký výkon a spolehlivou kvalitu napříč celým spektrem. Pro více informací navštivte goodwe.com.