Smart Energy Forum: Expo je beznadějně vyprodáno. Registrujte se včas na konferenci, sál se plní!

Omlouváme se všem zájemcům o účast na výstavě v rámci Smart Energy Forum, kde jsme dnes ukončili příjem přihlášek z řad firem kvůli zaplnění všech všech výstavních prostorů o rozloze 8500 m2 v O2 Universum.  Největší odborná výstava a konference Smart Energy Forum letos  proběhne ve dnech 17.-18. října 2023 za účasti více než 70 firem z 5 zemí světa.  Na výstavě se představí novinky v oblasti moderní energetiky, jako jsou fotovoltaické panely, střídače a baterie.

Největšího event v historii

Letošní 9. ročník Smart Energy Forum potvrdil znovu  status největšího energetického odborného eventu zaměřeného na fotovoltaiku a moderní energetiku v České republice.

„Výstava je již zcela vyprodána. Kvůli nedostatku dalších vhodných prostorů již nemůžeme přijímat další vystavovatele, za což se všem zájemcům omlouváme. Pro příští rok již pracujeme na novém řešení, kde firmám nabídneme větší výstavní plochu,“ oznámil Jaroslav Dorda, organizátor výstavy a konference Smart Energy Forum.

Výstava a konference Smart Energy Forum se koná pravidelně v Praze. Letos organizátoři očekávají rekordní návštěvnickou účast přes 5000 lidí v prostorech O2 universum.

Velký zájem konferenci

Součástí Smart Energy Forum je největší odborná fotovoltaická konference, které se v roce 2022 zúčastnilo více než 360 odborníků z České a Slovenské republiky.

Pro zájemce o konferenci platí možnost online přihlášek na konferenci, kde letos vystoupí přední světoví a tuzemští odborníci z oblasti moderní energetiky.

Registrace na konferenci Smart Energy Forum, která letos proběhne ve dnech 17.- 18. října 2023, probíhá na základě online registrace.

Důležité upozornění: Kapacita konferenčního sálu (max. 360 míst) je již z velké části zaplněná-neváhejte s online registrací.