Vyprodáno: Smart Energy Forum se opět stává největší odbornou konferencí v české energetice

Omlouváme se všem zájemcům, ale registrace na konferenci Smart Energy Forum je ukončena kvůli zaplnění sálu. Stále však platí možnost bezplatné registrace na doprovodnou výstavu, kde bude ve čtvrtek 11. listopadu více než 20 firem vystavovat novinky v oblasti moderní energetiky, jako jsou fotovoltaické panely, střídače a baterie.

Zdroj: Smart Energy Forum

Potvrzení statusu největšího eventu

Letošní 7. ročník konference Smart Energy Forum (SEF) potvrdil znovu v „živé podobě“ status největšího energetického odborného eventu v České republice. Na konferenci dorazí více než 220 profesionálů z 5 zemí a na doprovodnou výstavu zamíří více než 700 registrovaných zájemců o řešení v moderní energetice.

Na výstavě budou mít letos v Česku premiéru fotovoltaické panely nové generace od švýcarské společnosti Meyer Burger. Dále se zde představí řada novinek z oblasti bateriových systémů či chytrých nabíječek elektromobilů pomocí solární energie.

VSTUP na výstavu je pro veřejnost ZDARMA na základě online registrace.

Důležité upozornění

Registrace na konferenci SEF bude zahájena ve čtvrtek 11. listopadu od 8:15 (začátek konference je od 9:00) s tím, že vstup na doprovodnou výstavu bude veřejnosti umožněn v době od 9:30 do v 17:30. Konference SEF je letos zcela vyprodána, proto prosíme registrované účastníky, aby dorazili na recepci včas, kde si vyzvednou identifikátory pro vstup.

Upozorňujeme, že během SEF platí  uvnitř platí povinnost mít nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95) v souladu s nařízením vlády. 

Prosíme všechny účastníky konference a výstavy, aby se dostavili na recepci hotelu Artemis v Praze s dostatečným časovým předstihem. V souladu s nařízením vlády je na SEF umožněn pouze těm osobám, které splní následující pravidla:

  • negativní RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin,
  • negativní RAT antigenní test starý nejvýše 24 hodin,
  • negativní výsledek samotestu absolvovaného na místě,
  • potvrzení poskytovatele zdravotních služeb podstoupení RAT antigenního testu za dozoru zdravotnického pracovníka prostřednictvím on-line služby s negativním výsledkem nejvýše 24 hodin před konáním akce,
  • prodělání laboratorně potrvzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání obřadu,
  • aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.

Děkujeme za pochopení a respektování výše uvedeného za strany všech účastníků SEF ve čtvrtek 11. listopadu 2021 v Praze.