Vitovolt kvalitní i designové fotovoltaické panely, které budou vaší střeše slušet

Vysoká kvalita komponentů pro fotovoltaické systémy zajistí nejen jejich dlouhou životnost, ale i nejvyšší efektivitu. Pokud zvažujete vlastní fotovoltaiku, rádi bychom vám odporučili firmu Viessmann a jejich produkt, kterým je solární panel Vitovolt. Ten se vyznačuje nejen skvělým výkonem, ale také lepším designem. Viessmann nabízí kompletní řešení pro váš domácí fotovoltaický systém. A to nejen z ohledu kvality, ale také designu.

Zdroj: Viessmann

 

FOTOVOLTAICKÉ PANELY VITOVOLT

Fotovoltaické panely Vitovolt patří k prémiovému provedení solárních panelů, tyto panely mají dvojnásobný výkon proti solárním panelům vyrobeným před deseti lety, navíc je na ně nabízena vysoká záruka (15 let).

Tyto panely jsou rozděleny na dvě části, díky tomu v případě, že bude venku zamračeno, budou panely vyrábět i přesto dostatek elektrické energie pro váš dům. Zjednodušeně lze říct, že když vám mraky zakryjí polovinu panelu, druhý bude i nadále pracovat. V minulosti znamenalo zastínění panelu radikální snížení výkonu.

Vitovolt si dokáže s touto eventualitou poradit.  Výkon bude snížen jen o nepatrné procento. Tyto solární panely jsou velmi univerzální – lze je využít jak u fotovoltaiky pro domácnost, tak i u bytových domů. Samozřejmostí je také možnost využití u komerčních budov či firem.

DESIGN, KTERÝ NEZNÁTE

Fotovoltaické panely Vitovolt vypadají trochu jinak než ty, které běžně vídáte. Viessmann nabízí několik designových variant, z nichž si vybere každý. K dostání jsou panely se standardním stříbrným rámem, ale i celo-černé, které se stanou designovým doplňkem vašeho domu.

Firma Viessmann je na trhu 105 let, což je samo o sobě zárukou garance. Pokud využijete jejich služeb a časem budete nějakou garanci vyžadovat, s velkou pravděpodobností vám bude vyhověno. Kromě 15leté záruky na produkt je nabízena také záruka 25 let na výkon – to je záruka toho, že během této doby neklesne výkon panelů pod 80 procent.

PROČ SI POŘÍDIT CELÝ FOTOVOLTAICKÝ SYSTÉM VIESSMANN?

Firma Viessmann nabízí kompletní systémové řešení, kde kromě fotovoltaického systému v jedné aplikaci uvidíte také bateriové úložiště, tepelné čerpadlo nebo jiné komponenty této firmy.

Další informace o produkech společnosti Viessmann naleznete na tomto odkazu.