Veletrh Intersolar se letos přesouvá z července na říjen

Intersolar Europe, největší odborný veletrh v oblasti solární energetiky,  se znovu přesouvá. Kvůli pandemii je nový termín veletrhu stanoven na 6. až 8. října v Mnichově.

Zdroj: Intersolar

Druhé přesunutí

V roce 2020 se Intersolar vůbec neuskutečnil kvůli vyhrocené pandemické situaci. Letos na jaře se organizátor veletrhu Solar Promotion GmbH přesunul  veletrh Intersolar z tradičního červnového termínu na druhou polovinu července. Důvodem byla situace kolem pandemie Covid-19 v Německu. Navzdory zlepšení pandemické situaci a pokroku ve vakcinaci však stále státní orgány v Německu nepovolují konání velkých eventů v době letních prázdnin.

Nový termín veletrhu The Smarter E Europe, která zahrnuje Intersolar Europe, ees Europe, Power2Drive Europe a EM-Power Europe, bude letos znovu přeložen s tím, že se bude konat od 6. až 8. října 2021. Jako tradičně se bude akce konat na výstavišti v Mnichově.

„Naše rozhodnutí o posunu veletrhu na říjen bylo přijato po koordinaci s vystavovateli a partnery, kteří tento návrh rozhodně a jasně podpořili,“ uvedl Markus Elsässer, CEO společnosti Solar Promotion.

Dostupnost online po celý rok

V průběhu roku se na online platformě TheSmarterE nabízejí různé formáty pro každého, kdo se zajímá o témata, produkty a technologie moderního světa energie. Tyto informace lze bezplatně sdílet.

„V současnosti se již také intenzívně zabýváme plánováním dalšího ročníku veletrhu The Smarter E Europe v roce 2022, který je naplánován na 11. – 13. května,“ uzavírá Elsässer.

Další informace o veletrhu The Smarter E Europe naleznete na webu: www.TheSmarterE.de.