Tým Photomate / Huawei Roadshow trucku bude radit zemědělským podnikům na Země živitelce 

48. ročník Země živitelky se bude letos konat od 25. srpna do 30. srpna 2022 tradičně v Českých Budějovicích. Země živitelka je největší a nejvýznamnější akcí svého druhu, zaměření a rozsahu, určená pro odbornou i laickou veřejnost, zaměřující se na zemědělský sektor napříč všemi jeho obory v České republice a na Slovensku. 

 

Právě pro zemědělské podniky může být nyní řešení energetické nezávislosti a ukládání energií zásadní otázkou. Z tohoto důvodu zavítá Photomate / Huawei Roadshow truck na Země živitelku.

Tým Roadshow trucku na místě představí solární měniče Huawei FusionSolar, úložiště energií, nabíjecí stanice a analýzy časového průběhu spotřeby elektřiny pro stanovení optimálního výkonu fotovoltaiky a kapacity bateriového úložiště pro firemní zákazníky nejen z oblasti zemědělství.

I u zemědělských provozů platí, že ne vždy největší plocha pro fotovoltaiku na střeše a největší baterie je pro firmu to nejlepší řešení. Společnost Photomate umí efektivně navrhnout řešení, kde platí, že fotovoltaika šetří Vaše peníze za odběr elektřiny, bateriové úložiště zefektivňuje využití fotovoltaiky, snižuje odebírané maximum, umožňuje záložní napájení a eliminuje přetok jalové energie.

Tým Photomate / Huawei Roadshow trucku naleznete na Země živitelce na ploše číslo 307.