TURBO ENERGY nabízí efektivní řešení pro fotovoltaický trh v Česku i na Slovensku

S renesancí fotovoltaického odvětví v Česku vstoupila na zdejší trh progresivní společnost TURBO ENERGY sídlící ve Španělské Valencii.

Progresivní růst

Společnost se specializuje na vývoj a výrobu fotovoltaických komponentů pro domácí, komerční ale i průmyslové instalace. Je průkopníkem v oblasti iontově-lithiových baterií.

TURBO ENERGY  je součástí silné skupiny UMBRELLA SOLAR INVESTMENT, která se již více jak 20 let zabývá solárním odvětvím takřka po celém světě. Progresivní růst firmy podtrhuje letošní úspěšný vstup na americkou burzu NASDAQ.

Efektivní řešení

Filozofií společnosti, není nabízet pouze samotné hardwarové produkty, ale především celkové řešení s důrazem na efektivní využití vyrobené energie a ochrany před výpadky sítě – blackoutu.  Díky vlastnímu softwarovému řešení za přispění AI technologie je systém schopen automaticky s energií efektivně pracovat.

 Umělá inteligence analyzuje desítky tisíc údajů o tom, jak zákazník spotřebovává a vyrábí fotovoltaickou energii, a vytváří předpovědi na základě aktuálních údajů o počasí a tržních cenách energie.

Pokročilé algoritmy využívají všechna tato data k využití energie tím nejhospodárnějším způsobem. Zákazník má také k dispozici přehlednou aplikaci, která mu umožňuje kromě sledování aktuální výroby, nastavovat vlastní zacílení vyrobené energie.

Systémy SUNBOX – all in one

Důraz na efektivitu je viditelný i u produktů “ALL IN ONE” – “komplexní řešení v jednom balení”, jen připojit na Vaše solární pole.

Pro domácnosti je určený designový SUNBOX HOME, pro větší instalace, nejkomplexnější řešení na trhu SUNBOX INDUSTRY. Jak je patrné z názvu, určené pro firmy, podniky nebo instituce. Systém “all in one” významě urychluje samotnou instalaci, eliminuje chybovost a tím zvyšuje i bezpečnost zapojení.

Systém je již plně připraven na správné zapojení dle podmínek specifických pro místní trh.

Vlastní vývoj produktů TURBO ENERGY probíhá přímo ve Španělsku, ve Valencii. Prostřednictvím vlastní laboratoře a dalších akreditovaných laboratoří jsou výrobky TURBO ENERGY podrobovány vyčerpávajícím zkouškám správného fungování.

Pro více informací navštivte www.tesolar.cz, nebo nás rovnou kontaktujte na ondrej.tomek@tesolar.cz.