SUNPROFI

SUNPROFI SP. Z O.O., 20-228 Lublin,Poland
Profil

Společnost Sunprofi sp.z o.o. vznikla na podporu firem zabývajících se instalacemi fotovoltaiky v celé Evropě. Komplexní nabídka, světový výrobcí, nejnovější technologie i obchodní a technická podpora – to jsou věci, které definují velkoobchod Sunprofi. Náš tým tvoří lidé s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Centrála a hlavní sklad se nachází v Lublinu, ale díky moderním logistickým řešením se dostaneme do každého místa v Evropě, abychom splnili očekávání těch nejnáročnějších zákazníků.
Fotovoltaický trh se hemží životem a my reagujeme na všechny potřeby. Sunprofi nejsou jen fotovoltaické panely. V naší nabídce rovněž najdete střídače, certifikované montážní konstrukce pro všechny typy střech a pozemních instalací, různé elektroinstalační komponenty, protipožární ochranu a elektrické rozvaděče. Na stránkách našeho obchodu naleznete vše, co potřebujete k vytvoření kompletní fotovoltaické instalace
Naše nabídka byla rovněž rozšířena o tepelná čerpadla vynikajících značek – FoxAIR, Airwell a Waterkotte.
Doporučujeme vám vytvořit si účet v našem internetovém obchodě na https://eshop.sunprofi.cz/, abyste byli informováni o všech novinkách a akcích!
Sunprofi – jasné jako slunce!

Obor činnosti
  • Dodávky komponentů
  • Eshop