Solid Power Distribution s.r.o.

Solid Power Distribution s.r.o., Budějovická 601/128, 140 00 Praha 4
Profil

Společnost Solid Power Distribution s.r.o.  jako velkoobchod nabízí cenově dostupné komponenty prémiové kvality pro obnovitelné zdroje. Naším posláním je pomáhat firmám i domácnostem zbavovat se závislosti na fosilních palivech. Pomáháme také nacházet cestu k energetické nezávislosti.

Naším cílem je vaše maximální spokojenost. Zajímáme se o zpětnou vazbu od partnerů i běžných uživatelů. Spokojenost klienta je naším motorem. V případě zájmu poskytujeme také produktové zaškolení zdarma. Rychle reagujeme na připomínky, hledáme efektivní řešení a poskytujeme profesionální služby.

V nabídce naší společnosti naleznete fotovoltaické komponenty pro použití v instalacích na rodinných domech i firmách. Nabízíme měniče a bateriové systémy o výkonu 1kW až po 75kW, které lze dále skládat až do megawattových celků. V souladu s požadavky dotačních programů (NZÚ, a OP PIK) společně naleznete vhodné řešení a technologii.

Při dodávkách komponentů klademe důraz na špičkovou kvalitu, jednoduchou instalaci, optimální cenu a vzájemnou kompatibilitu produktů. Jsme autorizovaným distributorem těchto globálních značek: Jinko Solar, GoodWe, Pylontech. Důsledně se staráme o to, až nabízené komponenty byly skladem a vždy se snažíme o co nejkratší dodávky.

Obor činnosti
  • Dodávky komponentů
  • Servis
  • Projektování
  • Eshop
Členství v organizacích
  • Cech Akumulace a Fotovoltaiky (CAFT)