S-Power Energies

S-Power Energies, s.r.o., Jeremiášova 2581/2, 155 00 Praha-Stodůlky
Profil

Jsme odborníci na zdroje obnovitelné energie pro rodinné domy, bytové domy a komerční budovy. Od roku 2016 jsme po celé České republice úspěšně nainstalovali přes 10 000 střešních fotovoltaik a tepelných čerpadel. To z nás dělá jednu z nejsilnějších a nejdůvěryhodnějších firem v oboru. Klientům nabízíme fullservice služby. Zakládáme si na profesionalitě, kvalitě odvedené práce a individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. S ohledem na konkrétní potřeby jednotlivých klientů vždy doporučíme nejvhodnější řešení a férově vysvětlíme i to, když něco smysl nedává. 

O nás

Své klienty provázíme zakázkami od A do Z. To znamená, že nabízíme full-service služby. Zajistíme nejen projektovou přípravu a instalaci technologií, ale vyřídíme i dotaci a postaráme se o veškerý záruční i pozáruční servis.

Co všechno umíme?

Specializujeme se na fotovoltaické systémy, s akumulačními bateriemi i bez. Zajišťujeme i veškeré související technologie – od kvalitních střídačů přes tzv. optimizéry, které zvyšují výkon fotovoltaických panelů, až po nabíjecí wallboxy pro elektromobily.

Fotovoltaiku umíme efektivně zkombinovat i s tepelným čerpadlem – tak aby se obnovitelná energie dala užívat celoročně a úspora byla nejvyšší možná.

Veškeré technologie odebíráme od prověřených dodavatelů a v otázkách kvality neděláme kompromisy.

Kdo se na nás může obrátit?

o Developeři

o Firmy

o Majitelé rodinných domů

o SVJ a bytová družstva

o Vlastníci a provozovatelé komerčních budov

o Zástupci měst a obcí

Jak velké realizace umíme?

Doslova jakékoli. Postavíme fotovoltaiku o několika panelech na rodinný dům a stejně tak umíme obří elektrárny o stovkách panelů na střechách výrobních hal nebo skladových budov. Jediným limitem je velikost, nosnost a orientace střechy. Ve všem ostatním si poradíme.

Spolupracujeme s ověřenými dodavateli solárních technologií:

 

Obor činnosti
  • Dodávky komponentů
  • Servis
  • Projektování
  • Výkup solární energie
Členství v organizacích
  • Cech Akumulace a Fotovoltaiky (CAFT)
  • Solární asociace
  • Asociace využití tepelných čerpadel