Hanwha Q CELLS GmbH

Hanwha Q CELLS GmbH, Sonnenallee 17-21 06766 Bitterfeld-Wolfen, Germany
Profil

Hanwha Q CELLS GmbH (Q CELLS) je německá dceřiná společnost Hanwha Solutions, jedné z předních světových společností poskytujících řešení čisté energie se solární DNA, s centrálou v Soulu, v Jižní Koreji. Q CELLS má mezinárodní výrobní závody v Jižní Koreji, Malajsii, Číně a USA. V Evropě, na jednom z nejdůležitějších solárních trhů, má Q CELLS pobočky v Thalheimu (Sasko-Anhaltsko) a Berlíně a také prodejní týmy v Itálii, Velké Británii, Francii, Nizozemsku, České republice, Maďarsku a Polsku a zaměstnává více než 500 lidí, což zabezpečuje flexibilní fungování na evropském trhu.

V Q CELLS nabízíme celé spektrum produktů čisté energie, od solárních modulů až po elektrické akumulační systémy a velké solární elektrárny. Nejvíce nám záleží na našich zákaznících a s nadšením uspokojujeme jejich potřeby. Budeme se snažit uplatnit naši nejmodernější technologie k formování nové éry v energetickém průmyslu, z čehož bude mít prospěch každý spotřebitel a svět, ve kterém žijeme. Prostřednictvím naší rostoucí globální obchodní sítě zahrnující Evropu, Severní Ameriku, Asii, Jižní Ameriku , Afriku a Střední východ, jsme schopni poskytovat bezkonkurenční solární produkty a služby v energetice, státní správě, na komerčních a rezidenčních trzích.

Ze své berlínské pobočky Q CELLS také řídí trvale rostoucí Downstream Business Unit jako jeden z nejzkušenějších partnerů v oblasti vývoje, výstavby a financování velkých solárních elektráren. Q CELLS je vaším partnerem pro všechny fotovoltaické produkty a služby.

Obor činnosti
  • Dodávky komponentů