Memodo s.r.o.

Memodo s.r.o., LightHouse Tower – budova A, Jankovcova 1569/2c, 170 00, Praha 7
Profil

Představení společnosti:

Jako specializovaný velkoobchod s fotovoltaikou a úložnými systémy jsme si dali za úkol vybavit solární techniky a instalační firmy v Evropě se všemi nezbytnými komponenty pro výrobu čisté energie. Naše podnikání mimo jiné zahrnuje prodej nabíjecích stanic, tepelných čerpadel a montážních konstrukcí. Plně pokrýváme potřeby jak rezidenčního, tak i komerčního sektoru.

Na německém trhu společnost Memodo působí od roku 2013. Díky dlouhodobě úspěšnému fungování na českém trhu vzniklo v roce 2022 plnohodnotné české zastoupení Memodo s.r.o., díky kterému jsme od teď ještě blíže našim českým i slovenským zákazníkům.

V současné době jako skupina Memodo působíme ve 25 zemích a dodáváme své zboží téměř do všech koutů světa. Poctivě pracujeme na vašich fotovoltaických projektech v kancelářích v Mnichově, Norimberku, Praze, Veroně a Amsterdamu.

Memodo je se svým portfoliem produktů, počtem zaměstnanců, objemy prodejů, know-how a zákaznickým servisem jedním z největších fotovoltaických prodejců v Evropě.

Vítejte. Jsme Energy:Experts.

 

Obor činnosti
  • Dodávky komponentů
  • Projektování
  • Eshop
Členství v organizacích
  • Cech Akumulace a Fotovoltaiky (CAFT)