JUFA

JUFA s.r.o., Karlovarská 70, 323 00 Plzeň
Profil

Česká investiční společnost JUFA a.s., druhý největší provozovatel fotovoltaických elektráren (FVE), hledá ke koupi projekty nových FVE, nebo jiných POZE, se stavebním povolením či v pokročilém stádiu developmentu. Podmínkou je přihláška do Modernizačního fondu.

Pokud vlastníte takovéto projekty, či plánujete v této oblasti vyvíjet aktivity, a máte zájem o spolupráci, kontaktujte provozní ředitelku Martinu Rolníkovou na mobil: 724 326 455 či na email: rolnikova@jufa.cz.

Hlavní činností skupiny JUFA je energetika – zejména obnovitelné zdroje energie se zaměřením na fotovoltaické elektrárny. Po více než deseti letech působení v oboru máme za sebou zkušenosti s developmentem, výstavbou, optimalizací výroby a akvizicemi projektů v oblasti solární energetiky. Skupina Jufa v současnosti vlastní 32 solárních elektráren s celkovým výkonem 82 MW.

Investiční skupina Jufa disponuje detailními znalostmi legislativy upravující provoz obnovitelných zdrojů v České republice. Máme rozsáhlou praxi v jednání s bankami, státními úřady i průmyslovými asociacemi. Dlouholeté zkušenosti nám také umožňují hledat vhodná řešení vedoucí nejen ke stabilnímu provozu solárních parků, ale i dále se rozvíjet v dalších oblastech našeho zájmu, jako jsou utility, infrastruktura nebo komerční nemovitosti.

Obor činnosti
  • Servis
  • Projektování
  • Investice
  • Realizace FVE
Členství v organizacích
  • Solární asociace