Amiston

Amiston Sp. z o.o., 45- 837 Opole ul. Wspólna 1M, Polsko
Profil

Vyrábíme moderní Carporty a fotovoltaické konstrukce. Tvoříme s vášní s ohledem na budoucnost a bezpečnost. Naše výrobky se vyznačují inovativním designem, úsporností a snadnou instalací.

Pomůžeme vám realizovat jakýkoli neobvyklý projekt. Jako výrobce konstrukcí pro fotovoltaické panely nabízíme komplexní podporu investorům, projektantům a dodavatelům na všech úrovních realizace projektu.

S námi dokážete naprojektovat jakýkoli volný pozemek a parkovací plochu, mimo jiné i u veřejných budov, kancelářských budov, hal a skladů a na soukromých pozemcích. Umožňujeme instalace všude tam, kde jsou ostatní omezeni konstrukčními možnostmi a vynalézavostí, maximálně využijeme a přizpůsobíme návrh danému místu.

Filozofií společnosti Amiston je globální myšlení a inovativnost produktů. Každý zákazník je pro nás novou výzvou a základem pro individuální přístup ke každé problematice a projektu. Stejně jako neexistují dva stejné projekty, neexistují ani stejné požadavky dvou dodavatelů. Proto naše nabídky přizpůsobujeme a vytváříme tak, aby vyhovovaly vašim potřebám.

Jsme odborníci na realizaci i těch nejsložitějších úkolů, jsme schopni udržet rychlost a včasnost realizace zakázek. Rozvoj naší společnosti je doprovázen profesionalitou a neustálou expanzí do dalších zemí a prodejem na zahraniční trhy včetně Německa, Francie, Norska a všude tam, kde nás zákazníci potřebují.

Obor činnosti
  • Dodávky komponentů
  • Servis
  • Projektování