Společnost LONGi opět získala nejvyšší AAA rating spolehlivosti panelů ModuleTech za 1. čtvrtletí 2023

Společnost LONGi Solar (dále jen „LONGi“), největší světový výrobce solárních panelů, obdržela v aktuálním vydání hodnocení bankovní spolehlivosti fotovoltaických panelů „ModuleTech“ znovu nejvyšší rating AAA. Toto hodnocení získala LONGi již potřinácté v řadě za sebou, což upevňuje její  vedoucí pozici mezi světovými výrobci panelů.

Zdroj: LONGi Solar

 

Nezávislé hodnocení

Rating bankovatelnosti „PV ModuleTech“ představuje nezávislé hodnocení výrobců panelů, které zahrnuje řadu hodnotících kritérii, ke kterým patří klíčové finanční ukazatele, roční objemů dodávek a geografické přítomnost na hlavních trzích, jakož i hodnocení financovatelnosti, finančního zdraví a výrobních kapacit příslušného výrobce panelů.

Všechny výše uvedené informace v reportu jsou považovány za klíčové pro investory, banky nebo pojišťovny, kteří chtějí přijímat kvalifikovaná rozhodnutí pro své projekty v oblasti fotovoltaických elektráren.

Nejvyšší rating AAA pro panely společnosti LONGi svědčí o jejím silném postavení, pokud jde o stabilní provoz a finanční zdraví podniku, v kombinaci s jejími pokročilými technologickými kapacitami a schopnosti přizpůsobit se změnám na trhu.

O společnosti LONGi

Společnost LONGi byla založena v roce 2000 a jejím cílem je být přední světovou společností v oblasti solárních technologií, která se zaměřuje na tvorbu hodnot orientovaných na zákazníka s důrazem na transformaci energetiky.

Jejím posláním je „vytvářet to nejlepší ze solární energie pro budování zeleného světa“. Za tímto účelem společnost LONGi klade důraz na technologické inovace a rozvoj byznysu v hlavních oblastech, která zahrnují monokřemíkové destičky, články a panely, komerční a průmyslová distribuovaná solární řešení, řešení pro zelenou energii a vodíková zařízení. Společnost zdokonalila své schopnosti v oblasti poskytování zelené energie a v poslední době se věnuje také vodíkovým produktům a řešením na podporu celosvětového rozvoje bezemisní energetiky.

Další informace o společnosti LONGi najdete na jejím webu: www.longi.com.