Společnost Krannich Solar uzavřela evropské partnerství se společností Sungrow

Společnost Sungrow, přední světový výrobce fotovoltaických střídačů, a společnost Krannich Solar, jeden z předních velkoobchodů s fotovoltaikou, nedávno oznámily, že uzavřely oficiální celoevropské partnerství v distribuci.

Zdroj: Sungrow

Strategické celoevropské partnerství

Společnost Krannich tak bude ve svém portfoliu oficiálně nabízet a dodávat střídače Sungrowm a to na všech klíčových evropských trzích – v Německu, ve Francii, ve Španělsku, Švýcarsku, Nizozemsku, v Belgii, ve Švédsku, v Polsku, Rakousku, v Turecku, v Česku i na Slovensku.

Široké portfolio společnosti Sungrow v segmentů střídačů pro fotovoltaiku pro komerční i rezidenční oblasti nabízí vhodné zařízení pro každé použití. Více než 40 % zaměstnanců společnosti Sungrow pracuje na úseku výzkumu a vývoje, což dokazuje, jaký význam společnost Sungrow přikládá inovacím a kvalitě produktů.

Vysoká účinnost, ideální poměr cena/výkon a zaměření na potřeby zákazníků – to jsou důvody, proč jsou produkty Sungrow volbou číslo jedna pro instalatéry FV systémů. Díky novému partnerství může společnost Krannich svým zákazníkům v Evropě nabídnout ještě širší portfolio vysoce kvalitních produktů pro fotovoltaiku.

Portfolio vysoce kvalitních produktů

Jeremy Powell, ředitel distribuce pro Evropu ve společnosti Sungrow, spatřuje v novém partnerství velkou příležitost: „Ve firmě Sungrow pracujeme každý den na uskutečnění naší mise, vyjádřené heslem „Čistá energie pro všechny“. Ve společnosti Krannich Solar jsme získali předního dodavatele fotovoltaiky, a tedy dalšího silného partnera. Společně tak můžeme našim zákazníkům poskytnout skutečnou přidanou hodnotu a maximální kvalitu na každé úrovni.“

„Pro nás jako distributora je důležité, abychom našim zákazníkům dokázali nabídnout co možná nejširší portfolio a abychom měli vždy k dispozici vhodný produkt pro jakýkoliv požadavek,“ dodává Jan Brunner, obchodní ředitel ve společnosti Krannich Solar.

„Společnost Sungrow je pro nás již řadu let důležitým partnerem v celé řadě zemí a spolupráce napříč Evropou je proto důležitým krokem vpřed. Její produkty jsou neodmyslitelnou součástí našeho komerčního portfolia a díky silnému zaměření společnosti na výzkum a vývoj se můžeme těšit na další inovativní produkty Sungrow,“ uzavírá Brunner.

O společnosti Krannich Solar

Od roku 1995 je společnost Krannich Solar silným partnerem pro instalatéry fotovoltaických systémů a nabízí vše, co hýbe světem fotovoltaiky: fundované poradenství, efektivní logistiku, špičkové produkty a systémová řešení pro výrobu solární energie.

Díky svému rostoucímu podílu na světovém trhu patří tato společnost vedená vlastníkem k předním velkoobchodům v oblasti fotovoltaiky. Skupina má po celém světě více než 600 zaměstnanců. 25 vlastních poboček zásobuje zákazníky téměř ve všech zemích světa.