SolidSun daroval 200 roušek pro nemocnici. Zdraví a bezpečnost je pro firmu prioritou

Naše země, firmy i každý z nás prožívá aktuální nelehkou situaci. V první linii často s nedostatečnými ochrannými prostředky obětavě bojují s koronavirem nejen zdravotnici, policisté, armáda a hasiči, ale i prodavačky v obchodech nebo na benzínových pumpách, taxikáři, řidiči MHD a další. Za tom jim patří náš obrovský dík.

Zdroj: SolidSun

Zdroj: SolidSun

Pomoc i bezpečnost je prioritou

 

V této souvislosti se přední společnost v oblasti instalací fotovoltaických elektráren Solidsun se zapojila s pomocí pro zdravotníky. „Jsme velmi rádi, že jsme mohli darovat 200 kusů roušek Nemocnici Frýdek-Místek, a přispět tak alespoň malou troškou do mlýna,“ říká Jaroslav Hadinec, jednatel společnosti SolidSun.

 

„Bezpečnostní opatření se samozřejmě dotkla i chodu naší firmy. Všichni zaměstnanci nosí roušky, dbáme na zvýšenou hygienu a jsme vybaveni dezinfekčními gely. Naši skvělí zaměstnanci využívají svůj volný čas a sami se zapojili do šití roušek a výroby desinfekčních gelů,“ dodává Hadinec.

 

Pokud jde o styk se zákazníky, i zde maximálně společnost dbá na bezpečí a hygienu. Kvůli nové situaci firma Solidsun mimo jiné upravila postup pro získávání prvotních informací od zákazníků potřebných pro vytvoření nabídky.

 

„Co nejvíce informací se snažíme získat telefonicky, popřípadě z fotografií. V případě návštěvy je pak obchodní zástupce vybaven ochrannými pomůckami, které má samozřejmě k dispozici i pro klienta,“ uzavírá Hadinec.