Solarity posiluje svůj tým o nového obchodního zástupce pro Českou republiku a Slovensko

Společnost Solarity s. r. o. rozšiřuje svůj obchodní tým o Tomáše Šarocha, který bude mít na pozici obchodního zástupce na starosti zákazníky v České republice a na Slovensku.

Velké zkušenosti z branže

Tomáš Šaroch má za sebou řadu zkušeností z oblasti logistiky a solárního byznysu. Před svým nástupem do Solarity působil jako projektový manažer v oblasti fotovoltaiky ve společnosti BAYO.S, kde se podílel na projektech v Pobaltí, Polsku, Maďarsku, Portugalsku a Madagaskaru.

Od září 2019 byl Šaroch členem týmu logistiky v Solarity pro zákazníky v Polsku, na Ukrajině, v Pobaltí a Maďarsku. „Mezi mé hlavní priority bude patřit zvyšování počtu fotovoltaických elektráren (FVE) ve firmách a domácnostech tak, aby se každý mohl podílet na snižování produkce uhlíkových plynů a ještě u toho ušetřil, “ říká Šaroch.

Rekordní výsledky
 

Česká společnost Solarity s. r. o. zaznamenala v první polovině roku 2020 rekordní výsledky a dodala svým zákazníkům více než 75 MW. Navzdory zbrždění svých obchodních aktivit na mnoha trzích z důvodu koronavirové krize byla společnost schopna meziročně vyrůst o 21% ve srovnání s první polovinou předchozího roku.

Společnost Solarity je distributor a velkoobchodní prodeje fotovoltaických systémů. Společnost nabízí kompletní sortiment on-grid a off-grid řešení, včetně modulů, střídačů, montážních systémů a příslušenství, profesionálům z oblasti fotovoltaiky v Evropě, na Středním východě a v severní Africe.

Mezinárodní tým Solarity má více než 10 let zkušeností se solárním byznysem a sídlí v Praze, Budapešti, Kyjevě a Ammánu. Od svého založení společnost obsloužila tisíce B2B zákazníků více než 30 zemích světa a dodala přes 400 MW fotovoltaického materiálu.