Smart Energy Forum: Jak efektivně oslovit nové zákazníky ve fotovoltaice v době boomu fotovoltaiky a akumulace?

Od roku 2015 je Smart Energy Forum (SEF)  největší odbornou konferencí a výstavou v Česku zaměřenou na moderní energetiku. Díky unikátnímu konceptu propojující online kampaň  s účastí formou stánku na SEF můžete efektivně oslovit několik stovek tisíc potenciálních zájemců o nové FVE a akumulaci v Česku a Slovensku. Jaké jsou možnosti spolupráce?

Zdroj: redakce

Efektivní oslovení zákazníků

Smart Energy Forum (SEF) letos proběhne v Kongresovém centru Hotelu Artemis v Praze dne 11. listopadu 2021. Příprava na výstavu bude zahájena již 10. listopadu 2021. Akce se letos bude opět konat „živě“.

Až 300 000 potenciálních zákazníků o řešení pro fotovoltaiku a akumulaci energie můžete oslovit díky spojení reklamní kampaně na portálech www.solarninovinky.czwww.smartenergyforum.cz, partnerských webech a prezentaci ve formě stánku na doprovodné výstavě SEF.

Na SEF se pravidelně prezentují firmy z řad instalačních FV společnosti či distribučních společností, které nabízejí řešení v oblasti nových fotovoltaických či bateriových systémů. V roce 2019 se na výstavě prezentovalo 22 firem formou stánků

V roce 2019 se odborné konference a workshopu pořádaných v rámci SEF zúčastnilo více než 380 profesionálů z České a Slovenské republiky. Na doprovodnou výstavu zavítalo více než 1000 návštěvníků.

Bonus pro vystavovatele

Zájemci o stánky na SEF mají možnost výběru ze 4 typů stánků o velikosti 3×3 m, 3×4 m, 3×5 m a 3×6 m. Součástí nabídky stánků je zajištění jejich výstavby a demontáže, a také možnost zajištění grafických podkladů nebo nadstandardní výbavy.

V ceně stánků je možnost reklamy formou 2 článků na www.solarninovinky.cz v době od 1.9. do 31.12. 2021 a také propagace na webu www.smartenergyforum.cz.

V případě rezervace stánků v termínu do 30. června 2021 získávají vystavovatelé tyto BONUSY:
– 50% slevu na registrační poplatek
– 1 x bezplatný článek na www.solarninovinky.cz v nejčtenější sekci v době od 1.7. do 31.8.2021
– možnost se již nyní prezentovat formou článků na nejsledovanějším webu v oblasti fotovoltaiky a akumulace www.solarninovinky.cz.

Kde získat bližší informace?

Pro bližší informace kontaktuje organizátora Smart Energy Forum:

Jaroslav Dorda
Mobil: 737 249 737
Email: info@solarninovinky.cz