Smart Energy Forum: Jak efektivně oslovit 300 000 zákazníků v době boomu fotovoltaiky?

Od roku 2015 je Smart Energy Forum (SEF)  největší odbornou výstavou a konferencí v Česku zaměřenou na moderní energetiku. Díky unikátnímu konceptu propojující online kampaň  s účastí formou stánku na SEF můžete efektivně oslovit několik stovek tisíc potenciálních zájemců o nové FVE a akumulaci v Česku a Slovensku. Jaké jsou možnosti spolupráce?

Efektivní oslovení zákazníků

Smart Energy Forum (SEF) letos proběhne v nejmodernějších prostorech komplexu O2 universum v Praze ve dnech 17.-18. října 2023. Pro velký zájem jsme již letos vyprodali expoprostory o ploše 5500 m2 a od května otevíráme nový exposál o ploše 1500 m2, kde jsou poslední volná místa pro vystavovatele.

300 000 potenciálních zákazníků o řešení pro fotovoltaiku a akumulaci energie můžete oslovit díky spojení reklamní kampaně na portálech www.solarninovinky.czwww.smartenergyforum.cz, partnerských webech a prezentaci ve formě stánku na doprovodné výstavě SEF.

Na SEF se pravidelně prezentují firmy z řad instalačních FV společnosti či distribučních společností, které nabízejí řešení v oblasti nových fotovoltaických či bateriových systémů. V roce 2022 se na výstavě prezentovalo 32 firem formou stánků.

V roce 2022 se odborné konference a workshopu pořádaných v rámci SEF zúčastnilo více než 580 profesionálů z České, Slovenské republiky a 5 dalších zemí. Na doprovodnou výstavu zavítalo více než 3300 návštěvníků.

Bonus pro vystavovatele

Zájemci o stánky na SEF mají možnost výběru ze 4 typů stánků o velikosti 3×3 m, 3×4 m, 3×5 m a 3×6 m. Součástí nabídky stánků je zajištění jejich výstavby a demontáže, a také možnost zajištění grafických podkladů nebo nadstandardní výbavy.

V ceně stánků je možnost reklamy formou 2 článků na www.solarninovinky.cz v době od 1.9. do 31.12. 2023 a také propagace na webu www.smartenergyforum.cz.

V případě rezervace stánků v termínu do 30. května 2023 získávají vystavovatelé tyto BONUSY:
– 1 x bezplatný článek na www.solarninovinky.cz  ZDARMA /běžná cena: 15 000 Kč/ v nejčtenější sekci v době od 1.6. do 31.8.2023
– 1 x Zápis v Adresáři Firem na webu www.solarninovinky.cz  ZDARMA /běžná cena: 7 000 Kč/, kde se můžete bezplatně trvale prezentovat v nejčtenější části webu, kde zájemci hledají dodavatele FVE nebo FV komponentů
– možnost se již nyní prezentovat formou článků na nejsledovanějším webu v oblasti fotovoltaiky a akumulace www.solarninovinky.cz.

Kdo letos bude vystavovat na SEF?

Více než 40 firem se již registrovalo na výstavu SEF a další se hlásí. Seznam všech vystavovatelů průběžně publikujeme na webu SEF

Upozorňujeme, že i nový exposál se plní zájmci o stánky. Proto raději neváhejte a neprodleně se nám v případě zájmu o expo SEF ozvěte..

Kde získat bližší informace?

Pro bližší informace kontaktuje organizátora Smart Energy Forum:

Jaroslav Dorda
Mobil: 737 249 737
Email: info@solarninovinky.cz