Smart Energy Forum: Jak efektivně oslovit 300 000 zájemců o fotovoltaiku a získat stánek na největší výstavě v Česku

Od roku 2015 je Smart Energy Forum (SEF)  největší odbornou výstavou a konferencí v Česku zaměřenou na moderní energetiku. Díky unikátnímu konceptu propojující online kampaň  s účastí formou stánku na SEF můžete efektivně oslovit několik stovek tisíc potenciálních zájemců o nové FVE a akumulaci v Česku a Slovensku. Jaké jsou možnosti spolupráce?

Efektivní oslovení zákazníků

Již 10. ročník veletrhu Smart Energy Forum (SEF) letos proběhne v nejmodernějších výstavních halách, které byly nově postaveny v  roce 2023 v areálu PVA EXPO v Praze- Letňanech ve dnech 9.-10. října 2024. Pro velký zájem jsme již letos vyprodali expoprostory o ploše přes 6000 m2. Zájemcům o výstavní stánky nabízíme poslední volná místa na výstavě

Na SEF se od roku 2015 pravidelně prezentují firmy z řad instalačních FV společnosti či distribučních společností, které nabízejí řešení v oblasti nových fotovoltaických či bateriových systémů. V roce 2023 se na výstavě prezentovalo 72 firem formou stánků.  Aktuální seznam potvrzených vystavovatelů v roce 2024 na SEF si můžete prohlédnout na webu.

Díky účasti na SEF máte možnost od června letošního roku efektivně oslovit až 300 000 potenciálních zákazníků a nabídnout jim Vaše řešení pro fotovoltaiku a akumulaci energie díky spojení reklamní kampaně na portálech www.solarninovinky.czwww.smartenergyforum.cz, partnerských webech, sociálních sítích a prezentaci ve formě stánku na doprovodné výstavě SEF.

V roce 2023 se odborné konference a workshopu pořádaných v rámci SEF zúčastnilo více než 820 profesionálů z České, Slovenské republiky a 7 dalších zemí. Na doprovodnou výstavu zavítalo více než 5200 návštěvníků.

Bonus pro vystavovatele

Zájemci o stánky na SEF mají možnost výběru ze 4 typů stánků o velikosti 3×4 m, 3×5 m, 3×6 m nebo dle dohody. Součástí nabídky stánků je zajištění jejich výstavby a demontáže, a také možnost zajištění grafických podkladů nebo nadstandardní výbavy.

V ceně stánků je možnost reklamy formou až 2 článků na www.solarninovinky.cz v době od 1.6. do 31.12. 2024 a také propagace na webu www.smartenergyforum.cz.

V případě rezervace stánků v termínu do 31. května 2024 získávají vystavovatelé tyto BONUSY:
– 1 x bezplatný článek na www.solarninovinky.cz  ZDARMA /běžná cena: 15 000 Kč/ v nejčtenější sekci TOP články v době od 1.6. do 31.8.2024
– slevu na vstup na mezinárodní odbornou konferenci o fotovoltaice a akumulaci za účasti špičkových odborníků
– možnost se již nyní prezentovat formou článků na nejsledovanějším webu v oblasti fotovoltaiky a akumulace www.solarninovinky.cz
– možnost oslovit až 300 000 zájemců o fotovoltaiku pomocí online mediální kampaně.

Kdo letos bude vystavovat na SEF?

Více než 50 firem se již registrovalo na výstavu SEF a další zájemci se průběženhlásí. Seznam všech vystavovatelů průběžně publikujeme na webu SEF

Upozorňujeme, že i nový exposál se plní zájmci o stánky. Proto raději neváhejte a neprodleně se nám v případě zájmu o expo SEF ozvěte..

Kde získat bližší informace?

Pro bližší informace kontaktuje organizátora SEF:

Jaroslav Dorda
Mobil: 737 249 737
Email: info@solarninovinky.cz