Zeptejte se experta (1.): Proč se blíží konec éry tradičních panelů?

Inspirujte se od nejlepších. Na konferenci Smart Energy Forum 2023 vystoupí přední světoví odborníci na fotovoltaiku, akumulaci energie a správu solárních investic. Jedním z klíčových řečníků bude Radovan Kopecek, přední expert v oblasti fotovoltaických technologií z Německa. 

Foto: Radovan Kopecek

Ve své přednášce na konferenci Smart Energy Forum Radovan Kopecek  popíše důvody, proč končí éra tradičních PERC fotovoltaických panelů a co  je brzy nahradí.

Radovan Kopecek působí od roku 2007  jako ředitel předního výzkumného institutu v oblasti vývoje solárních článků ISDC Konstanz v Německu a je zároveň členem představenstva Evropské rady pro solární průmysl (ESMC).

O budoucích FV technologiích či kvalitě fotovoltaických instalací můžete s Radovanem Kopeckem také diskutovat během odpoledního panelu za účastí dalších špičkových expertů z ČR, Německa a USA.

Program úterní částí (17. října) konference je již finální. Ale na středu 18. října v programu konference chystáme na poslední chvíli ještě jedno velké překvapení?

Na konferenci Smart Energy Forum zbývá už jenom pár volných lístků. Neváhejte a přijďte se inspirovat od nejlepších v branži! 

Registrace probíhá online do vyprodání volných míst v sálu.