Q CELLS udává tón inovacím v solární energetice

Hanwha Q CELLS GmbH (Q CELLS) je německá dceřiná společnost koncernu Hanwha Solutions, jedné z předních světových firem působících v oblasti řešení pro čistou energii, která funguje na bázi solární DNA. Společnost Q CELLS je součástí skupiny Hanwha Group, která je jednou z předních světových firem uvedených v žebříčku FORTUNE® Global 500 a současně je jednou ze sedmi největších firem v Jižní Koreji. Společnost má ústředí pro Evropu v Thalheimu (Sasko-Anhaltsko) a Berlíně. Její obchodní kanceláře se nacházejí po celé Evropě s více než 500 zaměstnanci.

Zdroj: Q CELLS 

Komplexní služby s důrazem na kvalitu

Naše solární DNA se právě dnes vyvíjí. Od programu řízení kvality fotovoltaiky (QCPV), který zavádí vysoké standardy ve výrobě fotovoltaických modulů, po transformování Q CELLS v dodavatele ucelených energetických řešení poskytujícího udržitelné dodávky elektřiny prostřednictvím uzavírání smluv na dodávky energií a pronájmu fotovoltaiky firmám po celé Evropě – Q CELLS se adaptuje a upevňuje svoji pozici v rychle se měnícím energetickém prostředí.

Aby společnost ustála tyto výzvy, Q CELLS poskytuje svým zákazníkům kompletní sadu energetických řešení. Naše solární moduly Q.PEAK DUO ML-G10 a Q.PEAK DUO XL-G11 se mohou pyšnit špičkovým výkonem a vysokou účinností. Jsou tedy dokonalou volbou pro úsporné a vysoce výkonné solární systémy.

Důraz na inovace a další rozvoj

Nejnovějším úložným řešením od Q CELLS je Q.HOME+ ESS HYB-G3, který představuje rozšířitelný modulární systém jako ideální řešení pro majitele domů nebo malé podniky, kteří touží po větší kontrole na jejich cestě směrem k čisté energii. Jedná se o nejnovější produktovou novinky z výrobní řady Q CELLS.

V blízké a budoucnosti uvede Q CELLS během roku 2022 na trh svůj první solární modul Q.TRON, které je tvořen novou generací solárních článků typu N. Tento solární modul je výsledkem investic v řádu mnoha milionů eur do výzkumu a vývoje nových technologií, které v posledních několika letech vynaložil Q CELLS.

Kromě těchto vynikajících produktů a ambiciózních investic Q CELLS i nadále dělá velké pokroky v energetickém prostředí EU. Divize společnosti Green Energy Solutions (GES) připravuje v Evropě solární projekty v rozsahu 5 GW a snaží se svoje podnikání v příštích letech rozšířit. Q CELLS rovněž patří mezi lídry na trhu ve většině nejdynamičtějších solárních oblastí kontinentu, včetně Německa, Polska, Itálie, Francie, Nizozemska, Maďarska a také České republiky.

Za podpory našeho prvotřídního výzkumného a vývojového ústředí v Německu, naší globální a flexibilní výrobní základny a našeho vynikajícího programu Q.PARTNER – který zajišťuje, že nabízíme našim zákazníkům bezkonkurenční podporu – se Q CELLS stále rozrůstá na dynamicky se rozvíjejícím se evropském solárním trhu.

Více informací o produktech a řešeních Q CELLS najdete na tomto webu.

Distributorem produktů Q CELLS na českém trhu je společnost Frankensolar Eastern Europe s.r.o.