Q CELLS dává tvar a objem solární energii

Hanwha Q CELLS GmbH (Q CELLS) je německá dceřiná společnost Hanwha Solutions, jedné z předních světových firem pro řešení na základě čisté energie fungující na bázi solární DNA. Společnost Q CELLS je součástí Hanwha Group, která je jednou z firem na žebříčku FORTUNE® Global 500 a současně jednou ze sedmi největších firem v Jižní Koreji. Společnost má ústředí pro Evropu v Thalheimu (Sasko-Anhaltsko) a Berlíně a obchodní kanceláře po celé Evropě s více než 500 zaměstnanci.

Zdroj: QCELLS 

Naše DNA se právě dnes vyvíjí. Od programu řízení kvality fotovoltaiky (QCPV), který zavádí vysoké standardy ve výrobě modulů, po transformování Q CELLS v dodavatele ucelených energetických řešení poskytujícího udržitelné dodávky elektřiny prostřednictvím uzavírání smluv na dodávky energií a pronájmu fotovoltaiky firmám po celé Evropě – Q CELLS se adaptuje a upevňuje svoji pozici v rychle se měnícím energetickém prostředí.

Aby společnost ustála tyto výzvy, Q CELLS poskytuje svým zákazníkům kompletní sadu energetických řešení. Naše solární moduly Q.PEAK DUO ML-G10 a Q.PEAK DUO XL-G11 se mohou pyšnit špičkovým výkonem a vysokou účinností a jsou tedy dokonalou volbou pro úsporné a vysoce výkonné solární systémy.

Nejnovějším úložným řešením od Q CELLS je Q.HOME+ ESS HYB-G3, který představuje rozšířitelný modulární systém jako ideální řešení pro majitele domů nebo malé podniky, kteří touží po větší kontrole na jejich cestě směrem k čisté energii. Jedná se o nejnovější produkty výrobní řady Q CELLS a budoucnost vypadá ještě zářivěji – Q CELLS uvádí v roce 2022 na trh svůj první solární modul Q.TRON sestavený z článků typu N. Tento solární modul je výsledkem investic v řádu mnoha milionů do výzkumu a vývoje technologií v posledních několika letech.

Kromě těchto vynikajících produktů a ambiciózních investic Q CELLS i nadále dělá velké pokroky v energetickém prostředí EU. Divize společnosti Green Energy Solutions (GES) rozbíhá v Evropě solární projekty v rozsahu 5 GW a snaží se svoje podnikání v příštích letech rozšířit. Q CELLS rovněž patří mezi lídry na trhu ve většině nejdynamičtějších solárních oblastí kontinentu, včetně Německa, Polska, Itálie, Francie, Nizozemska, Maďarska a Česka.

Za podpory našeho prvotřídního výzkumného a vývojového ústředí v Německu, naší globální a flexibilní výrobní stopy a našeho vynikajícího programu Q.PARTNER – který zajišťuje, že nabízíme našim zákazníkům bezkonkurenční podporu – se Q CELLS na vzrušujícím evropském solárním trhu stále rozrůstá a jde cestou splnění jedné těžké výzvy k další ještě těžší výzvě.