Proč se veletrh Smart Energy Forum stěhuje do nových prostorů v Česku i na Slovensku?

Rekordní účast, exponenciální růst a rekordní zájem vystavovatelů o lepší zázemí. To jsou 3 hlavní důvody, proč se veletrh Smart Energy Forum stěhuje v roce 2024 do nových lepších prostorů v Praze i v Nitře na Slovensku.

 

Zdroj: veletrh Smart Energy Forum

Nejmodernější zázemí v Česku

Letos v červnu byly dokončeny dvě nové výstavní haly a zázemí pro doprovodný program v podobě konference či workshopů v rámci PVA Letňany v Praze. Jsou to nejmodernější výstavní i konferenční prostory v České republice, které zájemcům o veletrh nabízí nejkvalitnější zázemí, logistiku i parking.

Právě do těchto nejmodernějších prostorů se v roce 2024 stěhuje Smart Energy Forum Praha (SEF Praha), největší event zaměřený na fotovoltaiku a moderní energetiku v Česku. V roce 2024 se jubilejní 10. ročník SEF Praha uskuteční v termínu 9.-10. října 2024 právě PVA Letňany v Praze.

„Na základě požadavků vystavovatelů stěhujeme SEF Praha do nejkvalitnějších výstavních prostorů v Česku s tím, že celý event proběhne na 1 patře. Všechny výstavní prostory budou mít stejnou výšku až 9 m, kde bude poprvé možnost nad stávky zavěsit reklamní nosiče jako na Intersolaru. Příjem objednávek na SEF Praha je již zahájen a těší nás obrovský zájem o výstavní plochu na stánky v roce 2024,“ dodává Jaroslav Dorda, organizátor veletrhu Smart Energy Forum Praha.

Letošní ročník SEF Praha navštívilo více než 5200 hostů z Česka, Slovenska a dalších sedmi zemí světa. V příštím ročníku SEF Praha, který se poprvé uskuteční v PVA Letňany očekáváme rekordní účast 6000-7000 návštěvníků s ohledem na pokračující boom fotovoltaiky v Česku.

Nové výstavní prostory na Slovensku

Také Smart Energy Forum na Slovensku se bude stěhovat do kvalitnějších prostorů s ohledem na velký zájem vystavovatelů.

„Minulý týden jsme podepsali smlouvy s vedením Agrokomplex Nitra o novém termínu veletrhu, který jsme přestěhovali do zavedeného veletržního areálu v srdci Slovenska. Veletrh Smart Energy Forum se poprvé uskuteční 14. března 2024 v kvalitním sálu o ploše 3400 m2 v Nitře. Přihlášky pro vystavovatele spouštíme dnes ve 13:13,“  komentuje Jaroslav Dorda, organizátor veletrhu Smart Energy Forum Praha.

Slovensko se s malým zpožděním také konečně dynamicky rozvíjí v oblasti fotovoltaiky. Oproti roku 2022 (cca 60 MWp) se zde díky novým dotacím a změnám v legislativě nainstaluje až trojnásobný výkon ve fotovoltaice.

Možnost přihlášení 

Zájemci o veletrh Smart Energy Forum v Praze a Nitře mohou podávat přihlášky na email: info@solarninovinky.cz či na mobil: 737 249 737.

V případě současné přihlášky na oba veletrhy vystavovatelům nabízíme slevu z pronájmu expoplochy na stánek.