PRO-ENERGY CON 2022 jaká bude?

 

Podobně jako se sv. Martin dělil o svůj plášť, pojďme se v jeho čas podělit o informace na tradiční konferenci PRO-ENERGY CON. A bude rozhodně o co.

S předními odborníky v energetice rozebereme aktuální situaci, která se vyvíjí tempem, na který jsme nebyli zvyklí. Zkusme společně zmapovat oblasti dostupnosti klíčových komodit a jak je v případě nedostatku nahradit. S tím souvisí i zamyšlení se nad novým uchopením energetiky jako takové a hledáním kreativního způsobu myšlení o ní samotné. Podaří se nám najít cestu ven ze závislosti na autoritářských partnerech a najít takové, které nebudou chtít svého postavení zneužít?

Neopomeneme jistě otázku bezpečnosti, protože informace jsou tou nejcennější komoditou a ovlivňují tržní prostředí dosud nevídaným způsobem. Což se v kombinaci s válečným konfliktem ukazuje v burzovním prostředí každou hodinou.

Neméně důležitým bodem je zasazení těchto témat do legislativního prostředí. Je vůbec schopna legislativa držet krok s aktuálním vývojem? Nebrzdí právě ona inovativní řešení? Tuto problematiku demonstrujeme mimo jiné i na příkladu akumulace energie, jejíž aplikace do praxe naráží na legislativní úskalí. Ale příkladů je mnohem více.

Není toho rozhodně málo a měli byste být u toho. První den konference rozdělen do čtyř samostatných bloků, abychom se dostali ke všem zmíněným tématům:

  1. Bezpečnost dodávek a cena energetických komodit
  2. Jak dál v „nové energetice“
  3. Dostupnost plynu a možnosti jeho náhrady
  4. Chystaná energetická legislativa – nové příležitosti a ohrožení

Těšit se můžete nejen na dva dny plné informací z energetiky, milých a podnětných setkání, ale i péči ve wellness hotelu Amande v Hustopečích.

Celý den bude zakončen neformálním networkingem v příjemném moravském prostředí, okořeněném vůní mandlí a vinné révy.

Konference bude pokračovat následující den. Společně se vydáme na exkurzi, kterou aktuálně pro Vás připravujeme.

 

Program naleznete zde: https://proenergycon.cz/page/program

Praktické informace pro účastníky zde: https://proenergycon.cz/page/info

Registrace je možná zde: https://proenergycon.cz/registration/

 

Těšíme se na setkání, celý tým ENERGY-HUB