Přední fotovoltaický integrátor a specialista na fotovoltaiku Krannich Solar oslavil 10 let na trhu v České a Slovenské republice

V říjnu to bylo 10 let, co jeden z nejvýznamnějších světových velkoobchodů ve fotovoltaice, společnost Krannich Solar, otevřela svoji českou pobočku. 

Krannich Solar


 
Společnost Krannich Solar aktuálně má přes 800 zaměstnanců, 24 poboček ve 23 zemích světa, více než 9 150 zákazníků, zpracuje více než 82 000 objednávek ročně, ve svém portfoliu nabízí 5 400 produktů, má za sebou přes 4,5 GW instalovaného výkonu. I českému Krannichu se daří, počet zaměstnanců se během roku dynamicky navýšil a obrat také roste.
 
Jako poděkování svým zákazníků uspořádal Krannich Solar koncem září oslavu. Výtečný gril, dobré pivo, dobře naladěná kytara, aréna pro outdorové aktivity a krásné počasí z oslavy udělali nezapomenutelné odpoledne. Už teď se těšíme příští akci.
 
Stabilní velkoobchod od roku 1995
 
V roce 1995 byly solární systémy stavěny pouze nadšenci, kteří byli motivováni ochranou přírody. V té době měl standardní FV systém výkon 2,2 kW a stál přibližně 30 000 Euro. Dnes je cena takového systému asi na 10% ceny roku 1995. Přesně v té době vznikla společnost Krannich Solar, jenž dodnes funguje jako rodinný podnik, který je dodnes řízen vlastníky. Sám zakladatel Kurt Krannich je stále aktivní ve vedení firmy.

Krannich SolarOd samého začátku se zakladatel a majitel společnosti Kurt Krannich  zaměřil na stabilní a dlouhodobý obchod.  Díky velké spokojenosti zákazníků byla společnost Krannich Solar GmbH & Co. KG. Byla oceněna prémiovou medailí jako „Specialista v dodávkách fotovoltaických komponentů“ renomovanou poradenskou společností EuPD Research

 
V rámci nezávislého průzkumu Bonner-Markt a výzkumu mínění EuPD Research mezi evropskými instalátory, ocenili instalátoři z Rakouska, Německa, Francie, Itálie a Velké Británie společnost Krannich Solar nejlepšími známkami v kontaktu se zákazníky, ve spokojenosti zákazníků a v distribuci solárních panelů a střídačů. 
 
 
Další informace o společnosti Krannich Solar naleznete na jejím webu.