Právo v roušce: Advokáti spojili síly a připravili vzory smluv a dokumentů pro řešení problémů způsobených koronavirem

Advokátní kancelář DouchaŠikola  Advokáti se stala součástí pro bono projektu Právo v roušce, pro který připravila vzorové právní dokumenty z oblasti energetického práva. Veřejnost tak získala v rámci projektu bezplatný přístup a aktuální právní tipy, postupy a vzory právních dokumentů pro stávající krizové situace způsobné pandemii koronaviru.

Zdroj: Pravovrousce.cz

Zdroj: Pravovrousce.cz

Bezplatná právní pomoc

Skupina advokátů a advokátních kanceláří se nedávno spojila v rámci unikátního projektu Právo v roušce, ve kterém zpřístupnila aktuální právní tipy, postupy a vzory právních dokumentů pro stávající krizové situace způsobné pandemii koronaviru.

 

Právní informace a dokumenty by měly lidem i firmám pomoci lépe zvládnout nenadálou tíživou situaci. Dokumenty jsou pod odkazem volně ke stažení: https://pravovrousce.cz/energeticke_pravo.html

Unikátní projekt

 

#pravovrousce je unikátní projekt, v rámci kterého advokáti a advokátní kanceláře z ČR i ze Slovenska zpřístupňují aktuální právní tipy, postupy a vzory právních dokumentů pro stávající krizovou situaci.

 

Skupina advokátů se zapojila do vlny solidarity, která se zdá být jedním z mála světlých bodů jinak napjaté a tíživé atmosféry, a obdivuhodnou rychlostí dala dohromady unikátní projekt. Renomovaní právníci se tak snaží lidem i firmám pomoci právně reagovat na nečekané události.