Pozvánka na prestižní konferenci PRO-ENERGY CON

Vážení příznivci energetiky,

s radostí Vám oznamujeme, že 9.-10. listopadu 2023 se bude v Hustopečích u Brna konat prestižní konferenci PRO-ENERGY CON. Konference bude zaměřena na klíčová témata současného energetického sektoru a poskytne nám příležitost zkoumat a diskutovat nad novými trendu a výzvami v této oblasti.

Zdroj: PRO-ENERGY Conference

První den bude rozdělen do čtyř bloků:

I.           Poskytování flexibility a role agregátora v řízení elektrizační soustavy: #Agregace #flexibility představuje revoluční koncept, který mění československý trh s elektřinou. Nové legislativní změny umožnily vstup agregátorům flexibility, kteří začínají měnit pravidla hry. Na konferenci se dozvíme více o tom, jak se trhy mění a jak se můžeme zapojit.
 
II.         Kam kráčí #plynárenství: Dynamicky se vyvíjející oblast plynárenství bude také jedním z hlavních témat konference. Budeme diskutovat o nových technologiích, zdrojích a trendech v plynárenském průmyslu a jejich dopadu na energetický sektor.
 
III.       ESG rating, snižování uhlíkové stopy a #taxonomie na cestě k #dekarbonizaci: S rostoucím důrazem na udržitelnost a ochranu životního prostředí se stále více klade důraz na #ESG (environmentální, sociální a správní) aspekty energetického průmyslu. Diskutovat budeme o různých opatřeních a strategiích pro snižování uhlíkové stopy a přechodu na dekarbonizaci, stejně jako o nových taxonomických systémech.
 
IV.        #LEX #OZE II.-X. aneb co bude dál?: Pozornost se také zaměří na aktuální #legislativní změny v oblasti obnovitelných zdrojů energie, zejména na LEX OZE II. Získáme informace o nových podmínkách a příležitostech pro rozvoj obnovitelných zdrojů.

 

Druhý den jsme pro Vás připravili exkurzi na vinici s experimentální agrovoltaikou, kterou postavila společnost MND a.s.. Tato technologie spojuje solární panely s pěstováním révy, výkon elektrárny je téměř 100 kWp.

🗓 Datum exkurze: 10.11.2023 (https://proenergycon.cz/)
📍 Místo: Starý Poddvorov
🕐 Čas: 10:00

Těšíme se na účast předních odborníků, energetiků, výzkumníků a dalších profesionálů z energetického sektoru. Konference nabídne prostor pro prezentace, diskuse, výměnu názorů a navázání nových kontaktů.

Pro další informace a registraci proenergycon.cz/registration/ na konferenci navštivte naše webové stránky https://proenergycon.cz/ a sledujte nás na sociálních sítích https://lnkd.in/ewfSbeA9 , https://lnkd.in/evqjyeXe , https://lnkd.in/ez3t5mtf , případně nám napište na email: vera.vejrazkova@energy-hub.cz .

Buďte u toho s námi, celý tým ENERGY-HUB.