Poslední šance: Jak efektivně prezentovat firmu a oslovit až až 300 000 potenciálních zákazníků?

Do Česka se letos vrátil solární boom. Letos se postaví až 3000 nových fotovoltaických elektráren FVE na střechách rodinných domů a budou se instalovat stovky bateriových systémů v kombinaci s FVE na objektech firem.  Chcete efektivně oslovit až 300 000 potenciálních zákazníků letos na podzim?

Prezentujte úspěchy Vaší společnosti v rámci kampaně, která vyvrcholí dne 19. listopadu 2019, kdy proběhne již 5. ročník největší odborné konference a výstavy zaměřené na moderní decentrální energetiku Smart Energy Forum (SEF). 

Wikipedia


Zlom ve vývoji

Minulý týden společnost ČEZ získala až 15 000 nových klientů na výstavbu nových střešních FVE, když zvítězila ve výběrovém řízení organizovaní v rámci hromadného nákupu FVE agenturou dTest. Již brzy budou oznámeny nové dotace na podporu chytré hybridní fotovoltaiky s elektromobilitou/akumulací.

V Česku se začínají stavět až 1- MWp FVE na střechách. V současnosti se začínají developovat opět pozemní FVE na brownfieldech a také připravovat projekty plovoucích FVE.

Do Česka se po 7 letech opět vrací éra solárního boomu. Buďte u toho a efektivně oslovte až 300 000 potenciálních zákazníků v rámci Smart Energy Forum.

Co je to Smart Energy Forum?

Od roku 2015 organizuje portál www.solarninovinky.cz největší odbornou konferenci a výstavu pod názvem  Smart Energy Forum (SEF), která se zaměřuje na 
– akumulaci energie
– fotovoltaiku
– decentrální výrobu energie pro vlastní spotřebu
– nové obchodní modely
– chytré a virtuální sítě.

SEF jako největší odborný event v České a Slovenské republice nabízí možnost firmám efektivní prezentace formou výstavy či přednášky na odborné konferenci nebo workshopech.

V roce 2018 navštívilo SEF v rámci odborných konferencí a workshopů více než 500 účastníků, dalších cca 800 lidí se prohlédlo doprovodnou výstavu, kde se prezentovali výrobce a dodavatelé fotovoltaických elektráren, systémů skladování energie, poskytovatelé poradenských služeb v oblasti dotací a dodavatele elektřiny.

Výhody pro partnery v roce 2019

V případě přihlášky na SEF do 30. září 2019 máte možnost získat tyto výhody:
– slevy na stánek
– bezplatný článek na největším odborném webu o fotovoltaice a akumulace www.solarninovinky.cz
– možnost prezentace na odborných konferenci či workshopu
– balíček partnerských služeb šitý na míru Vaší společnosti.

Kdo letos bude vystavovat na SEF?

Více než 20 firem se již registrovalo na výstavu SEF. V níže uvedené tabulce představujeme první firmy, které závazně potvrdil svoji účast:

Seznam všech vystavovatelů průběžně publikujeme na webu SEF


Upozornění: Registraci vystavovatelů ukončujeme dne 29.9.2019

Kde získat další informace?

V případě zájmu o prezentaci Vaší společnosti na SEF, prosíme o kontakt na email: info@solarninovinky.cz.