Unikátní šance: Jak efektivně prezentovat firmu a oslovit více než 300 000 potenciálních zákazníků?

Do Česka se letos po 10 letech vrátil solární boom. Letos se postaví až 30 000 nových fotovoltaických elektráren (FVE) na střechách rodinných domů a budou se instalovat desítky tisích bateriových systémů   Chcete efektivně oslovit až 300 000 potenciálních zákazníků letos a účastnit se největší výstavy v branži moderní energetiky?

Prezentujte úspěchy Vaší společnosti v rámci kampaně, která vyvrcholí dne 18. října 2022 kdy proběhne již 8. ročník největší odborné konference a výstavy zaměřené na moderní decentrální energetiku Smart Energy Forum (SEF). 

Boom fotovoltaiky se přelévá ze střech i do pozemních FVE, plovoucích FVE či agrovoltaiky. Buďte u toho a efektivně oslovte až 300 000 potenciálních zákazníků v rámci Smart Energy Forum. 

Co je to Smart Energy Forum?

 Od roku 2015 organizuje portál www.solarninovinky.cz největší odbornou konferenci a výstavu pod názvem  Smart Energy Forum (SEF), která se zaměřuje na 
– akumulaci energie
– fotovoltaiku
– decentrální výrobu energie pro vlastní spotřebu
– nové obchodní modely
– chytré a virtuální sítě.
 
SEF jako největší odborný event v České a Slovenské republice nabízí možnost firmám efektivní prezentace formou výstavy či přednášky na odborné konferenci nebo workshopech.
 
V roce 2021 na vrcholu třetí vlny pademie Covid navštívilo SEF v rámci odborných konferencí a workshopů více než 240 účastníků, dalších cca 1200 lidí se prohlédlo doprovodnou výstavu, kde se prezentovali výrobce a dodavatelé fotovoltaických elektráren, systémů skladování energie, poskytovatelé poradenských služeb v oblasti dotací a dodavatele elektřiny. 

Výhody pro partnery v roce 2022

V případě přihlášky na SEF do 31. srpna  2022 máte možnost získat tyto výhody:
 
– bezplatný článek na největším odborném webu o fotovoltaice a akumulace www.solarninovinky.cz
– možnost prezentace na odborných konferenci či workshopu
– sleva na inzerci vaší společnosti na portálu www.solarninovinky.cz (více než 30 000 unikátních návštěvníků měsíčně) v roce 2023.

Kdo letos bude vystavovat na SEF?

Více než 30 firem se již registrovalo na výstavu SEF a další se hlásí. SSeznam všech vystavovatelů průběžně publikujeme na webu SEF

Vzhledem k velkému zájmu firem jsme nově výstavu SEF rozšířili o další nový sál, kde je k dispozici 6 nových expoploch pro Váš stánek.

Upozornění: Registraci vystavovatelů ukončujeme dne 1.9.2022
 

Kde získat další informace?

 V případě zájmu o prezentaci Vaší společnosti na SEF, prosíme o kontakt na email: info@solarninovinky.cz.