Pod značkou MOON nabízí Porsche v Česku nabízí domácí i průmyslové akumulátory

Vedle prodeje elektromobilů odstartovala společnost Porsche Česká republika v roce 2020 projekt komplexního řešení nabíjecí infrastruktury s názvem MOON. K elektromobilům nabídne Porsche v Česku i dodávky akumulátorů a střešní fotovoltaiky.

Zdroj: SMA

Zdroj: SMA

 

Česká republika se tak stává jednou z pěti pilotních zemí, kde začala působit stejnojmenná dceřiná firma Porsche Holding Salzburg, který je mateřskou společností i Porsche Česká republika.

Komplexní řešení pro dodávky zelené energie

Cílem projektu Moon je nabídnout firmám i soukromým zákazníkům komplexní služby a vyspělá zařízení pro nabíjení elektromobilů. Značka MOON nabízí dealerům i zákazníkům nejmodernější nabíjecí infrastrukturu, zahrnující nejen samotné nabíječky různých výkonů a typů, ale i bateriová úložiště a různé možnosti udržitelných dodávek energie, včetně fotovoltaiky.

„Naším misí je proměnit elektromobilitu na každodenní realitu. Elektromobilita je již dlouho označována jako „Mobilita zítřka“ – tento zítřek nastal však již dnes. Výroba, skladování a ekonomické využití obnovitelných zdrojů energie jsou ústředními otázkami budoucnosti,“ tak zní vize společnosti Porsche na jejím webu.

Značka MOON nabízí soukromým i firemním zákazníkům individuální řešení pro jejich přechod na elektromobilitu. „Počínaje wallboxem včetně domácího úložiště a fotovoltaického systému až po rychlonabíjecí stanici – volitelně s integrovaným úložným systémem nebo bez něj – pokrýváme celé spektrum zajišťující potřeby elektromobility, informuje firma na svém webu.

Zákazník si tak bude moci již při objednání nového elektromobilu zvolit sofistikovaný nabíjecí systém ovládaný přes aplikaci, přičemž specialisté značky MOON mu pomohou vybrat nejvhodnější řešení.

Komplexní nabídka značky Moon pro soukromé i veřejné využití bude sahat od elektronicky řízeného kabelu pro nabíjení střídavým proudem a výkonem až 22 kW přes nástěnné nabíječky, domácí akumulátorové systémy a fotovoltaické nabíjecí systémy až po zařízení pro rychlé nabíjení stejnosměrným proudem o výkonu až 300 kW.

MOON Power řízení toku energie

Firma nabízí dokonale sladěné systémy, které lze přizpůsobit na míru individuálním potřebám, fungují velmi efektivně a flexibilně – přesně podle Vašich představ. Díky energii uložené v MOON domácím úložišti budete méně závislí na elektřině z elektrické sítě a výrazně se tím zvýší ekologické i ekonomické ukazatele Vaší dodávky elektřiny.

MOON fotovoltaickým systémem můžete denně vyrábět solární energii šetrnou k životnímu prostředí a šetřit Vaše náklady na elektřinu. V kombinaci s domácím úložištěm máte navíc jistotu, že i v případě výpadku proudu budete mít k dispozici energii pro Vaši domácnost – od osvětlení a elektrických spotřebičů v kuchyni nebo v kanceláři až po internet a topení.

Díky komplexnímu řešení MOON můžete také pohodlně, rychle a ekonomicky nabíjet Váš elektromobil. Systém lze přesně naplánovat, jak s ohledem na rozměry, tak i s ohledem na výkon – pro Váš domov nebo pro Vaší společnost – a nabízí rozhodující výhody pro Váš energetický management. Systémy zaujmou svým elegantním designem, kompaktními rozměry a snadnou obsluhou.