Pestrá nabídka konstrukcí pro carporty a všechny typy FVE od spolehlivého dodavatele

Široký sortiment

Amiston již od roku 2015 dodává výrobky z oceli pro stavební průmysl a v posledních letech se zaměřuje na fotovoltaický segment. Specializuje se na pozemní konstrukce a přístřešky na auta.  

„Sledujeme se zájmem vývoj českého solárního trhu, který na nás udělal velký dojem“, říká Adam Piński regionální ředitel ve společnosti Amiston. „A chceme přispět k jeho dalšímu růstu dodávkami kvalitních výrobků“.

Přístřešky pro auta a fotovoltaické konstrukce vznikají díky získaným mnoholetým zkušenostem. Při asistenci specializovaných projektantů a s využitím moderní a profesionální techniky. Naši projektanti vypracovali návrhy vyztužených konstrukcí v souladu s normami a technickými požadavky. Vytváříme odolné konstrukce pro pozemní fotovoltaické farmy a fotovoltaické přístřešky i pro ty nejnáročnější zákazníky.

Námi nabízené konstrukce a stojany pro fotovoltaiku jsou odolné, pevné a snadno se montují. Pomůžeme vám zrealizovat jakýkoliv projekt, i ten pro jiné firmy nemožný. Naší předností je vášeň, spolehlivost a dlouholeté zkušenosti. Konstrukce přizpůsobené pro celou Evropu díky potřebným projektům a technickým znalostem byly připraveny právě pro vás.

Pestrá nabídka carportů pro auta

Nabízíme několik typů přístřešků pro ty nejnáročnější zákazníky. Z naší nabídky je možné si zvolit jak cenově přístupnou variantu, tak i plně designovaný moderní carport. Pro doplnění nabízíme možnost barevného nátěru v libovolné barvě RAL. Naše přístřešky jsou vhodné nejenom jako parkovací místa, ale taky jako přístřešky pro rekreaci, kde budete moct strávit příjemné posezení.

Varianta CPED je naprostá designová bomba. Zaručený efekt WOW, který neunikne pozornosti žádného kolemjdoucího. Udělá dojem jak před vaším domem, tak i před sídlem vaší společnosti.

Doporučujeme nátěr ve firemních barvách, pro získání ještě větší viditelnosti.

Varianta CPE je lehká konstrukce, která nepotřebuje velké základy a je snadná na montáž, takže si budete moct postavit tuto konstrukci sami na svojí chatě nebo chalupě. Pak si už jen užíváte stínu a solární energie.

Varianta CPU je nejprodávanější konstrukce, se skvělým poměrem cena výkon. Tuto variantu si můžete objednat pro jedno nebo dvě parkovací místa. Samozřejmostí je výběr libovolné barvy RAL, držák na střídač, anebo varianta dodatečné těsné střechy. Existuje možnost rozšíření počtu parkovacích míst.

Carporty CPPY, CPPL a CPPT jsou robustní konstrukce pro průmyslové využití. Kombinace těchto výrobků vám zajistí maximální pokrytí velkých parkovacích ploch v logistických a obchodních centrech. Pevná konstrukce v kombinaci s robustními základy zaručuje stabilitu a dlouhou životnost. 

Pozemní konstrukce pro různé aplikace FVE

Druhým pilířem firmy Amiston jsou pozemní konstrukce.

Široká nabídka pozemních stojanů zahrnuje varianty pro vodorovné nebo svislé uspořádání, od 1 řady až po neuvěřitelných 6 řad! Kromě klasické jižní varianty, máme v nabídce variantu pro východ – západ a rovněž speciálně upravenou variantu pro bifaciální moduly.

Konstrukce mají dodatečný konstrukční benefit. Totiž díky zvláštním perforovaným otvorům v profilech, nabízí flexibilní a rychlou montáž!

Kontakt a další informace

Více informaci o výrobcích společnosti Amiston, můžete získat 30 května během konferenci Solární energie a akumulace v Praze, kde si budete moci prohlídnout jeden z naších carportu.

V případě dotazů můžete nás kontaktovat na tel. číslo: +420 776 159 130