Nové panely s produktovou garancí 25 let a vysokým výkonem přicházejí na trh

V nové nabídce společnosti Krannich Solar nyní najdete solární moduly od výrobce DAS Solar. K přednostem nových modulů kromě vysokého výkonu patří nadstandardní záruky, které zahrnují 25 let na produkt a 30 let na výkon. 

Zdroj: Krannich Solar

Fakta o značce DAS Solar

Společnost DAS byla založena v roce 2018 a sídlí v Číně. Je výrobcem solárních modulů, solárních článků a systémových aplikací. DAS Solar je značkou nejvyšší úrovně, takže společnost je finančně silná a klade velký důraz na kvalitu svých výrobků.

Kromě výroby má pro společnost DAS Solar velký význam i výzkum a vývoj.  Proto do této oblasti společnost  investuje 5 % svého celkového obratu. Výzkumem a vývojem se zabývá také 20 % všech zaměstnanců.

Společnost DAS Solar má celkem více než 5 000 zaměstnanců a je zastoupena po celém světě. Stejně tak je tomu i v případě produktového portfolia společnosti Krannich Solar.

Hlavní přednosti solárních modulů DAS Solar

– Vysoká účinnost

– Lehká konstrukce

– Vysoká spolehlivost

– Nadstandardní produktové záruky.

Další přednosti

Společnost DAS Solar vyrábí solární články solárních modulů sama, například pomocí technologie TOPCon (N-Type Tunnel Oxide Passivated Contact). Solární moduly jsou výkonné, vysoce inovativní a vysoce účinné.

Skleněné moduly od společnosti DAS Solar jsou navíc vybaveny velmi tenkým sklem, díky čemuž mají optimalizovanou hmotnost, a jsou tak relativně lehčí než jiné moduly.

Dalšími výhodami jsou špičkový výkon při slabém osvětlení a dobré teplotní koeficienty solárních modulů. Kromě toho jsou výrobky certifikovány pro solnou mlhu a čpavek.

Společnost DAS Solar nabízí vynikající záruční služby. Výrobce poskytuje 25letou záruku na výrobek a 30letou záruku na výkon. Kromě toho jsou pojištěny u společnosti Münchner RE.

Kvalifikované a certifikované solární moduly od společnosti DAS Solar najdete na firemním e-shopu společnosti Krannich Solar.