Nový POWER GENIUS PRO: Druhá generace energy manageru pro přebytky zelené energie

V současné době se stále více lidí obrací k alternativním zdrojům energie, a jedním z řešení je komunitní energetika. Tento nastupující model pro sdílení elektrické energie, umožňuje skupinám lidí, domácností anebo firem společně vytvářet a spravovat vlastní energetické zdroje.

Zdroj: GBC Solino

Hlavní výhodou komunitní energetiky je snížení závislosti na tradičních zdrojích energie a posílení lokální ekonomiky a energetiky. Členové komunity disponují obnovitelnými zdroji energie, jako jsou fotovoltaické elektrárny, a sdílí mezi sebou přebytečnou energii, kterou sami nespotřebují. Tím se snižují náklady na výrobu energie a zvyšuje se energetická soběstačnost jednotlivých členů komunity.

Založení lokální energetické komunity vyžaduje pečlivé plánování, při kterém je také důležité vybrat vhodné technologie.

A zde vám velmi pomůže NORD POWER GENIUS PRO.

NORD POWER GENIUS PRO je inteligentní regulátor, který přináší revoluci ve správě vaší fotovoltaické elektrárny a mnohem více. Tento regulátor přebytků energie je ideální pro jakýkoli on-grid nebo off-grid systémy a nabízí pokročilé možnosti ovládání výstupů.

Se sedmi režimy spínání a osmi výstupy zajišťuje NORD POWER GENIUS PRO efektivní využití elektrické energie z fotovoltaické elektrárny.

Podporuje komunikaci s těmito střídači:

SolaX X1-Hybrid G4

SolaX X3-Hybrid G4

NORD EcoMaster 3P

a umožňuje kaskádové nastavení priorit spínání výstupů a snadnou konfiguraci pomocí intuitivního softwaru. Navíc je plně kompatibilní se smartmetery, což zajišťuje maximální efektivitu a flexibilitu.

Hlavní přednosti NORD POWER GENIUS PRO:

▪ Maximální využití přebytků a maximální návratnost investice

▪ Měření a regulace po jednotlivých fázích

▪ 7 režimů spínání pro až 8 výstupů

▪ Podpora střídačů NORD a SolaX (připravovány i další značky)

▪ Vhodné pro přetokové, bez-přetokové i off-grid systémy

▪ Vzdálený upgrade firmware

▪ Možnost ovládání výstupů: plynulá regulace, přetoky

▪ SOC baterie, časovačem, teplotou, tlačítkem, HDO.

NORD HTechnology webová aplikace vám umožňuje snadnou a efektivní vzdálenou konfiguraci všech vašich zařízení.

Díky ní můžete sledovat a analyzovat historii své fotovoltaické elektrárny i NORD POWER GENIUS PRO, včetně přehledných grafů a možnosti exportu logů (přístupů), a to vše na dálku.

NORD POWER GENIUS PRO má navíc přístup k aktuálním spotovým cenám elektrické energie.

Webová aplikace podporuje instalatérské účty, což zajišťuje rychlou a efektivní podporu pro vaše zákazníky. Díky ní můžete řídit spotřebiče a měniče podle spotových cen na českém trhu.

To zahrnuje omezení přetoků, prioritu dodávky, spínání a blokování spotřebičů, stejně jako nabíjení a vybíjení baterií.

Zjistěte více o POWER GENIUS PRO >>

Přijímáme předobjednávky na srpen – září 2024

Poptejte POWER GENIUS PRO u svého obchodníka >>