Novinka: Hybridní asymetrické střídače Sunways STH s nouzovým výstupem

Společnost Memodo uvádí na český trh nový hybridní asymetrický střídač Sunways. K jeho přednostem patří vysoká účinnost, nadstandardní asymetrie a až 125% přetížení fáze na Back-Up výstupu. Kdy bude nový střídač dostupný na českém trhu?

Zdroj: Sunways

Sunways

Společnost Sunways Energie GmbH (Sunways) je předním světovým dodavatelem střídačů. Společnost byla založena v roce 1993 v německé Kostnici a v roce 2014 ji převzala čínská společnost International Clean Energy Group (SFCE).

Díky téměř 30 letům zkušeností s výzkumem a vývojem se střídače Sunways nyní prodávají ve více než 50 zemích. Sunways nabízí střídače pro soukromé i komerční použití a zaujme zejména poměrem ceny a výkonu.

Vzhledem k problematice asymetrie na českém trhu bylo jisté, že je potřeba oživit portfolio společnosti Memodo „perlou“, která se nejen odliší, ale zachová i cenovou přízeň pro zákazníky.

Stručný popis

Hybridní střídač Sunways STH má třífázový nouzový výstup s třífázovým proudem, který lze až dvojnásobně přetížit na dobu 60 s. V normálním provozu disponuje 110% asymetrií a na Back-Up výstupu lze fázi přetížit až na 125 %.

Střídač je kompatibilní s vysokonapěťovou baterií Pylontech Force H2 o kapacitě 17,7kWh, to je zásadní pro rozšíření kapacity oproti jiným výrobcům. Součástí dodávky je třífázový Smartmeter s měřícími trafíčky a Wifi zařízení k připojení na monitoring portál. Pro náročnější projekty lze zapojit až 10 jednotek paralelně k sobě, a to i na BackUp výstupu. 

Výhody produktu

● OLED Display pro základní informace a nastavení systému
● Vysoká účinnost 98,2 %
● 110% asymetrie
● 125% přetížení fáze na Back-Up výstupu
● Krátkodobé (60s) dvojnásobné přetížení Back-Up výstupu
● Paralelní zapojení až 10 jednotek bez nutnosti dalšího hardwaru
● Přepnutí do Back-Upu režimu během 10 ms
● Kompatibilita s bateriemi Pylontech a Sunways
● Lze zapojit 5x Pylontech H2 Force (celkově 17,7kWh) a další 7,1kWh, 10,7kWh a 14,7kWh

Registrujte se na webinář Sunways který se uskuteční 9.12.2021 v 10:00

Všechny vlastnosti a funkce si můžete vyzkoušet u výběrové kávy v naší kanceláří pod Petřínem na adrese Újezd 409/19 Praha 1.

Na webinář se můžete registrovat online nebo si domluvte si schůzku zde: support@memodo.cz

Dostupnost produktu

Na e-shopu www.memodo.cz si můžete předobjednat střídače Sunways na druhou polovinu 01/2022, spolu s Pylontech H2 Force.