Nová baterie HE3DA se představí na veletrhu Smart Energy Forum v Praze

Ve dnech 17. – 18. října se uskuteční v Praze již 9. ročník Smart Energy Forum mezinárodního veletrhu moderní energetiky, který představí novinky z oboru solární energetiky, akumulace energie a řešení pro energetickou soběstačnost. Na co mohou návštěvníci veletrhu těšit?

Největší výstava

Již za několik dní více než 85 firem během veletrhu Smart Energy Forum v O2 Universum v Praze představí produktové novinky, ke kterým budou patřit fotovoltaické panely, baterie, střídače, regulátory vlastní spotřeby energie nebo tepelná čerpadla. Díky svému unikátnímu pojetí je Smart Energy Forum největší výstavou svého druhu v České republice.

K magnetům veletrhu Smart Energy Forum bude patřit stánek společnosti Magna Energy Storage, která uvádí na trh novou integrovanou nabíječku elektromobilů s baterii HE3DA, které se již komerčně vyrábí na nových v linkách v továrně na Havířovsku. Dodávky baterií HE3DA pro konečné zákazníky z řad domácnosti se stávají realitou a jejich výrobce nabízí i velkokapacitní řešení pro firmy.

Společnost Nanosun na veletrhu představí nejvýkonnější fotovoltaické panely od lídra trhu LONGi Solar, která nedávno uvedla na trh řadu panelů HiMO5. Nový panel je speciálně vyvinutý pro evropské trhy.

Nabitý doprovodný program

Součástí veletrhu moderní energetiky Smart Energy Forum je odborná fotovoltaická konference pro profesionály, která proběhne v úterý 17.října a ve středu 18. října.

Pro veřejnost je vstup ZDARMA na výstavu a také na workshopy ve středu 19. října, kde zazní řada zajímavých přednášek v oblasti fotovoltaiky a řešení pro energetickou soběstačnost. Součástí workshopu budou i přednášky o nových dotacích pro FVE a baterie od zástupců SFŽP.

Vstup na výstavu ZDARMA

Již 9. ročník veletrhu Smart Energy Forum se uskuteční ve dnech 17. – 18. října se uskuteční v Praze v prostorách multifunkční arény O2 Universum.

Vstup na výstavu je pro veřejnost ZDARMA, ale je nutné se předem online registrovat na webu.
/