Nezávislý institut TÜV: Baterie HE3DA prošly dalším testováním a získaly transportní certifikát

Baterie HE3DA, které od loňského roku vyrábí v nová  továrna Magna Energy Storage (MES) v Horní Suché na Havířovsku, dosáhly dalšího významného mezníku na poli kvality. V srpnu letošního roku baterie HE3DA získaly prestižní certifikát od nezávislého německého testovacího institutu TÜV Rheinland.

 

Zdroj: Magna Energy Storage

Zdroj: Magna Energy Storage

S novými produkty od HE3DA se můžete seznámit na výstavě Smart Energy Forum v Praze ve dnech 18.-19. října 2022.

Mezinárodně uznávaný certifikát

Jedná se o vynikající zprávu, jelikož TÜV Rheinland Group je hlavním světovým poskytovatelem technických služeb v oblasti certifikace kvality. TÜV představuje sdružení organizací, které testují celou škálu výrobků, přičemž prvotním cílem je ochrana lidí a životního prostředí před nebezpečím.

Řada těchto organizací poskytuje certifikáty pro různé standardy. Předmětným testováním, jež bylo složité a dlouhodobé, nyní úspěšně prošly i baterie HE3DA.

Osvědčení pro transport v dopravě

Konkrétně se jedná o Transportní certifikát, je však třeba podotknout, že je velice složité a náročné ho získat. V současnosti tak lze baterie HE3DA transportovat leteckou dopravou, a to bez jakýchkoli omezení a dodatečných ochran.

Na základě udělení Trasportního certifikátu mohou být  baterie HE3DA používány v letecké, námořní i silniční dopravě. Rovněž je lze začít používat a instalovat na trzích v USA.

S novými produkty od HE3DA se můžete seznámit na výstavě Smart Energy Forum v Praze ve dnech 18.-19. října 2022.