Nabídka práce: Technik servisní podpory

Přední český distributor fotovoltaických technologií v České a Slovenské republice, který na trhu působí od roku 2012,  hledá pro posílení svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici TECHNIK SERVISNÍ PODPORY.

Náplň práce

  • dálková podpora instalačních a servisních firem v terénu
  • technická podpora obchodních zástupců SOLSOL
  • řešení technických problémů
  • technické školení pro zákazníky
  • testování nových technologií a s tím spojená komunikace s RnD oddělením výrobce
  • aktivní komunikace s výrobcem v AJ
  • spouštění FV systémů (síťová konfigurace zařízení – pokročilá znalost IT)

Požadujeme

  • oprávnění dle vyhlášky č. 50/1978 – § 6 a vyšší
  • ukončené SŠ vzdělání v oboru elektro – nebo dlouholetá praxe v oboru (min. 2 roky)
  • předchozí zkušenosti v oblasti servisu/realizaci fotovoltaických elektráren výhodou
  • velmi dobré technické a logické myšlení
  • komunikativní znalost AJ (min. psaná – podmínka)
  • spolehlivost, pozitivní a zákaznicky orientovaný přístup
  • řidičský průkaz sk. B
  • chuť se dál odborně vzdělávat
  • manuální zručnost a samostatnost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české firmy v moderním a velice perspektivním odvětví
  • systematické vzdělávání, školení v zahraničí
  • pevná pracovní doba PO-PÁ 8:00 – 16:30
  • motivační bonusy a 13. plat na základě úspěchů firmy
  • práce v příjemném kolektivu
  • stravenkový paušál.

Kontaktní údaje:

V případě zájmu o výše uvedenou pracovní nabídku se nám ozvěte na email: zalmanova@solsol.cz; telefon: 774 774 548