Na veletrhu Amper se představí nová generace řídicího systému Tecomat TC800

Na mezinárodním veletrhu Amper 2022 v Brně společnost TECO a.s. představí kompletní sortiment řídicích systémů Tecomat pro průmyslovou automatizaci, procesy, budovy, dopravu, energetiku a také OEM verze pro nejrůznější výrobce technologií a zařízení.

Tecomat TC800; Zdroj: TECO a.s.

Novinka

Hlavním tahákem na letošním veletrhu Amper bude bezesporu představení nové generace řídicího systému Tecomat TC800, což je nejnovější a nejvýkonnější řídicí systém od společnosti TECO. Systém Tecomat TC800, který najde uplatnění v rámci nejnáročnějších aplikací průmyslové automatizace středního a velkého rozsahu s až 10 000 vstupy a výstupy a se zvýšenou provozní spolehlivostí.

Systém Tecomat TC800 je určen do nejrůznějších odvětví průmyslové automatizace jako například rafinerie, plynárenství, velká energetika, těžký průmysl a strojírenství, doprava a podobně.

Díky kompatibilitě generací lze tímto systémem nejen nahrazovat, ale i rozšiřovat stávající aplikace realizované s předchozími generacemi našich řídicích systémů – NS950, TC700, Foxtrot 1 a také propojit a libovolně kombinovat s aktuální generací Foxtrot 2. Systém TC800 přináší nové možnosti, jednoduše výměnné moduly a skvělý poměr cena/výkon.

Vstupenka zdarma

Stánek společnosti TECO na veletrhu Amper naleznete v pavilónu P, stánek č. P 4.20 na hlavním koridoru.

Elektronickou vstupenku zdarma získáte na odkazu: https://www.amper.cz/voucher/ zadáním kódu 19738-200.

Těšíme se na vaši návštěvu!