Možnosti inzerce

Portál www.solarninovinky.cz nabízí možnost inzerce, která prostřednictvím online portálu, newsletteru a sociálních sítí osloví firmy a koncové zákazníky.

Možnosti pro Vaši reklamu na našich stránkách mohou mít podobu bannerové reklamy nebo komerčních článků, které publikujeme na portálu, v newsletteru a sociálních médiích.

Portál www.solarninovinky.cz nabízí také komerční partnerství většího rozsahu (partnerství jednotlivých rubrik po danou dobu, videoobsahu,atd.).

Pro případ komerčních sdělení nabízíme také možnost využití našeho týmu reportérů, copywrighterů a fotografů (cena je pak sestavena na základě konkrétní domluvy).

Cenová nabídka inzerce ke stažení zde

Od roku 2015 organizuje redakce portálu www.solarninovinky.cz každoroční konferenci a výstavu Smart Energy Forum (www.smartenergyforum.cz), která se zaměřuje na moderní decentrální energetiku (tj. fotovoltaika, akumulace energie a řešení pro energetickou soběstačnost. Firmy se zde mohou prezentovat formou stánku na doprovodné výstavě nebo formou přednášek na odborné mezinárodní konferenci.

V případě zájmu o komerční spolupráci v rámci portálu www.solarninovinky.cz nebo na Smart Energy Forum nás prosím kontaktujete na: info@smartenergyforum.cz nebo na mobil: +420 737 249 737.