MEGA VÝPRODEJ FOTOVOLTAIKY

S BayWa r.e. nebudete šťastni jen hodinku, ale až do vyprodání zásob.  Nakupujte za historicky nejnižší ceny ověřené produkty značek Pylontech a GoodWe.

Zdroj: BayWa

5 důvodů proč nakupovat u BayWa r.e.

Špičková technická podpora

Pomocí nejnovějších digitálních nástrojů a aplikací dokážeme okamžitě odhalit závady a chyby na instalaci. V případě potřeby jsme vám k dispozici na lince i v terénu.

100 % ověřené produkty

Naši technici testují všechny produkty ještě předtím, než je přijmeme do distribuce. Můžete si být jisti, že u nás najdete pouze kvalitní a ověřené produkty. 

Vyvíjíme, testujeme, inovujeme 

Úzce spolupracujeme přímo s výrobci GoodWe a Pylontech. Navrhujeme inovace, podílíme se na vývoji produktů, které i testujeme pro fungování na českém a slovenském trhu.

Nový firmware

Díky dlouholeté spolupráci s GoodWe jsme vyvinuli nový firmware DSP 11 pro měniče GoodWe ET Plus series 8 a 10 kW. Díky tomuto jedinečnému softwaru dokáže ET dodat výkon do jedné fáze až 4,1 kW a dokonce se jeho reakční čas regulace zrychlil na 3 sekundy.

BayWa r.e. monitoring zdarma

Prémiová služba pro vás i vaše zákazníky, díky které máte nainstalované FVE pod neustálým dohledem. Pomůžeme vám odhalit chyby ve vybíjení baterií, přehřívání, přepnutí do ostrovního provozu, špatně zapojené měření a další.

Další informace k vyprodeji skladových zásob, naleznete na tomto linku.

V případě jakýchkoliv dotazů nehttps://1url.cz/auoFzváhejte kontaktovat obchodní oddělení na adrese: obchod@baywa-re.cz