Kvůli boomu fotovoltaiky na Slovensku expo Smart Energy Forum Nitra navyšuje kapacitu stánků

Nové dotace, změny v legislativě a připojování nových zdrojů do sítě jsou hlavní faktory, které na Slovensku odstartovaly letos dynamický rozvoj fotovoltaiky. Na tento trend reaguje také 5. ročník expo Smart Energy Nitra, která se uskuteční dne 14. března 2024 ve výstavním centru Agrokomplex Nitra. Na četné žádosti zájemce se expo stěhuje do většího pavilonu.

Zdroj: veletrh Smart Energy Forum

Obrovský zájem

Slovensko se s malým zpožděním oproti České republice konečně letos dočkalo startu fotovoltaického boomu. Oproti roku 2022 (cca 60 MWp) se zde letos díky novým dotacím a změnám v legislativě nainstaluje až trojnásobný výkon ve fotovoltaice.

Boom fotovoltaiky na Slovensku se promítá také v podobě zájmu o expo Smart Energy Forum, které se letos v březnu 2023 uskutečnilo v kongresovém centru Hotel SENEC u Bratislavy na ploše 800 m2.

V roce 2024 se expo Smart Energy Forum Nitra přesťohovalo do zavedeného výstavního centra v srdci Slovensku Agrokomplex Nitra. Nový termín konání je stanoven na 14. března 2024.

„Na počátku prosince jsme zcela vyprodali výstavní halu o velikosti 3 400 m2. Minulý týden se nám podařilo expo přesunout do větší výstavní haly s lepší dostupností a parkingem pro vystavovatele. Nově je k dispozici několik výstavních míst na stánky (viz obrázek výše, které jsou označeny na plánu expo červenou barvou,“  komentuje Jaroslav Dorda, organizátor veletrhu Smart Energy Forum Nitra.

Sleva při registraci do konce roku

Zájemci o veletrh Smart Energy Forum Nitra mohou podávat přihlášky na email: info@solarninovinky.cz či na mobil: +420  737 249 737.

V případě podání přihlášky do 31. prosince 2023 zájemcům zvýhodněnou cenu z pronájmu plochy na stánek.