Konec registrace DNES: Posledních 10 volných míst na největší konferenci o fotovoltaice v Česku!

Konferenc Smart Energy Forum, největší událost roku v oblasti solární energetiky začíná již v úterý 17. října v Praze v O2 universum. Nabitý program, více než 50 řečníků z Česka i zahraničí a unikátní informace.  Nečekejte a zajistěte si jedno z posledních 10 volných míst na konferenci, která je svým pojetím a kvalitou v Česku vyjímečná. Kvůli velkému zájmu DNES o půlnoci končí možnost přihlašování online!

Zdroj: Smart Energy Forum

Konec přihlášek již DNES

Již 9. ročník mezinárodní fotovoltaické konference Smart Energy Forum a jedna z největších událostí pro odborníky a zájemce o moderní energetiku klepe na dveře. Zúčastněte se konference a workshopů vedených předními domácími a zahraničními experty a manažery. 

Rezervujte si své místo ještě dnes do půlnoci, kdy končí registrace. Konference je prakticky vyprodaná a zbývají poslední volná místa. Všechny kvalitní přednášky budou tlumočeny do češtiny a angličtiny.

Nabitý dvoudenní program představí výstavu novinek v oblasti bateriových systémů skladování energie, fotovoltaických technologií, nabíjecích stanic pro elektromobily, chytrých řešení pro energetickou soběstačnost a úspory. Přijďte a diskutujte s předními výrobci prvotřídních technologií pro fotovoltaické elektrárny a soběstačné domácnosti.

Program nabitý řečníky z ČR a zahraničí

Konferenci Smart Energy Forum  zahájí Jaroslav Dorda, organizátor konference a provozovatel webových stránek solarninovinky.cz spolu s Petrem Hladíkem, ministrem životního prostředí, Martinem Bursíkem, prezidentem EREF (Evropská federace obnovitelných zdrojů energie) a Štěpánem Chalupou, předsedou Komory OZE ČR.

Na jaká témata se můžete na konferenci těšit?

Úterý 17.10.2023

  • Hlavní trendy ve výrobě solárních článků a nových fotovoltaických technologií
  • Klíčové faktory, které budou určovat rozvoj moderní energetiky ve světě
  • Mýty vs. Realita aneb jak bezpečně instalovat a provozovat FVE
  • Nové dotace a změny v legislativě pro schvalovací procedury a výstavbu nových FVE

Středa 18.10.2023

  • Optimalizace managementu utilitních fotovoltaických elektráren
  • Akumulace energie a elektromobilita jako nástroj pro maximalizaci příjmů ze solární elektrárny
  • Agrivoltaika a zelený vodík – perspektivy a osvědčené postupy

Akce, na které nemůžete chybět

Využijte příležitost a objednejte si jedno z posledních 10 míst, protožeDNES o půlnoci končí registrace.

Přijďte se inspirovat, jaké trendy rezonují světem moderních energií a využijte jedinečnou příležitost debatovat s předními experty a odborníky z ČR a zahraničí.

Rezervujte si své místo včas – zbývá posledních 10 vstupenek!