Kanadská společnost Mitrex uvádí na trh solární panely o výkonu 800 Wp

Společnost Mitrex Solar Integrated Technology (dále jen „Mitrex“) patří k největším světovým výrobcům integrovaných solárních panelů (BIPV) na světě.  Jako první v solárním odvětví nedávno společnost uvedla na trh největší tandemový solární panel o výkonu až 800 Wp.

Zdroj: Mitrex

Made in Canada

Tyto panely jsou vyráběny v Kanadě s použitím vysoce kvalitních monokrystalických křemíkových solárních článků. Panely jsou vybaveny patentovanou antireflexní technologií společnosti Mitrex, která optimalizuje výrobu solární elektřiny. Unikátní struktura antireflexivní technologie na povrchu panelů dokáže lépe zachytit světlo a zabraňuje jeho nežádoucím odrazu, což zvyšuje účinnost výroby solární energie.

Na své panely Mitrex poskytuje 25-letou výkonovou záruku, která investorům zajišťuje dlouhodobou spolehlivost a účinnost produktu.

Sázka na inovace

„Věříme, že inovace začíná nápadem, který má přinést pozitivní změnu. Zkoumání současných možností obnovitelných zdrojů je pro nás způsobem, jak být podnětem k této změně,“ říká Danial Hadizadeh, CEO společnosti Mitrex.

„Naším cílem je usnadnit přechod na solární energii v těžko přístupných odvětvích jako jsou solární fasády nebo integrované solární panely ve střešních krytinách. Proto usilujeme o snížení emisí CO2 a dosažení uhlíkové neutrality pomocí využití solární energie zejména v budovách,“ dodává Hadizadeh.

Záměrem společnosti Mitrex je poskytování inovativních produktů v solárním průmyslu, které umožňují výrobu energie na každém povrchu, na který dopadá sluneční energie. Kromě vysoce výkonných 800W panelů nabízí společnost Mitrex také flexibilní integrované solární produkty, které generují energii na sklenících nebo protihlukových bariérách kolem silnic.

Další produktovou specialitou společnosti jsou solární balkóny nebo solární obklady na fasádách budov. Veškeré produkty společnost Mitrex vyrábí ve své továrně v Kanadě v souladu s nejpřísnějšími standardy platnými v Severní Americe.