JinkoSolar získala prestižní ocenění za kvalitu panelů již po čtvrté v řadě za sebou

Společnost JinkoSolar Holding Co., Ltd. (dále jen „JinkoSolar“), největší světový výrobce fotovoltaických panelů, minulý týden oznámila, že již čtvrtý rok v řadě za sebou získala prestižní ocenění za kvalitu panelů „Overall Highest Achiever 2023“, které uděluje nezávislý testovací institut Renewable Energy Testing Center („RETC“).

Zdroj: RETC

Dlouhodobé testování

Toto ocenění bylo vydáno jako součást reportu pod názvem PV Module Index Report („PVMI“), který každoročně vydává RETC. Tento report PVMI shromažďuje údaje z přísných pokročilých testů fotovoltaických panelů, které se provádějí po dobu 12 měsíců.

Označení Overall Highest Achiever je nejvyšší udělované ocenění, které RETC uděluje výrobcům panelů, kteří dosáhli nejlepších výsledků v testech ve všech třech kategoriích testů: spolehlivost, výkon a kvalita.

Prestižní ocenění

„Jsme hrdí na to, že jsme získali prestižní ocenění Overall Highest Achiever od důvěryhodné nezávislé laboratoře RETC. Toto uznání dává zákazníkům jistotu, že kupují nejlepší kvalitu panelů které jsou bankovatelné a vysoce stabilní,“ řekl Nigel Cockroft, generální ředitel společnosti JinkoSolar (U.S.).

Za úspěchem společnosti JinkoSolar, která je světovým lídrem ve výrobě panelů, stojí mnohaleté investice do výzkumu a vývoje, které se odrážejí ve vysoké kvalitě těchto výrobků.

„Již čtvrtý rok v řadě za sebou byla společnost JinkoSolar uznána za celkově nejúspěšnější společnost, což je vzácný úspěch,“ řekl Cherif Kedir, prezident a generální ředitel společnosti RETC. „Toto potvrzuje důraz a úsilí společnosti JinkoSolar  na poli inovací, kvality a spolehlivosti výrobků. Současně to demonstruje, že panely JinkoSolar garantují vynikající návratnost investic.“