Jarní solární Roadshow Huawei/Photomate trucku po Čechách a Slovensku

Prezentační GoSolar roadshow společnosti Photomate, která je certifikovaným VAP partnerem Huawei (Value Added Partner) a certifikovaným servisním partner (CSP) se zaměřením na prodej solárních měničů, je v plném proudu. Pokud jste se ještě s truckem firmy Photomate nesetkali a neseznámili jste se s možnostmi, které pro vaši fotovoltaiku nabízí produkty od Huawei FusionSolar, v březnu budete mít hned několik příležitostí, a to nejen v Čechách, ale i na Slovensku.

Zdroj: Photomate s.r.o.

Kdo ve dnech 21.3. – 23.3. zavítá do Brna, určitě by měl navštívit veletrh Ampér, který je největším veletrhem v Čechách i na Slovensku pro oblast elektrotechniky, elektroniky, energetiky, automatizace a digitalizace, ale i osvětlení a zabezpečení. Vystavovatelé nabídnou mimo jiného i řešení pro malé i velké podniky v oblasti výroby, distribuce a akumulace elektrické energie. Velkým tématem proto budou i trendy z oblasti fotovoltaiky, a tak zde firma Photomate nemůže chybět. Photomate GoSolar truck s ukázkou měničů a bateriových úložišť Huawei, můžete navštívit po celou dobu veletrhu na venkovní výstavní ploše.

Další zastávkou GoSolar trucku bude souběh veletrhů Coneco Racioenergia, který se koná na výstavišti Incheba Expo Bratislava ve dnech 22.3. – 25.3. Společnost Photomate zde se svým truckem a produkty od Huawei FusionSolar podpoří expozici firmy Coheen v hale B1 na stánku 402.

A na Slovensku ještě zůstaneme. Z Bratislavy zamíří Photomate GoSolar truck do Hotelu Senec, kde se 28.3. koná odborná konference Smart Energy Forum, která nabídne kromě bohatého přednáškového programu také výstavu zaměřenou na systémy skladování energie (akumulátory), fotovoltaické technologie (panely, střídače), nabíjecí stanice pro elektromobily a chytrá řešení pro energetickou soběstačnost a úspory domácností i firem. Společnost Photomate, která je jedním z generálních partnerů celé akce, zde bude prezentovat rezidenční i komerční řešení pro fotovoltaické elektrárny, včetně solárních měničů a bateriových úložišť jak prostřednictvím svého GoSolar trucku ve venkovních prostorách, tak na samostatném vnitřním stánku. Chybět nebude ani přednáška v rámci odborné sekce v podání Ing. Františka Žáka, Ph.D. z Photomate na téma „Ekonomicko-technické posouzení energetického managementu a optimalizace návrhu zdrojů energie a akumulátorů“.

Poslední březnovou zastávkou pak bude veletrh pro města a obce Urbatech, který proběhne ve dnech 30.3. – 1.4. na výstavišti v Českých Budějovicích. Významnou součástí této akce bude i odborná konference pro zástupce samosprávy z celé České republiky. Jedním z hlavních témat konference bude i řešení a posílení energetické nezávislosti pro obce a její občany. K tomuto tématu přispěje svou přednáškou „Elektřina-nejdůležitější zdroj energie pro společnost“, také Ing. Františka Žáka, Ph.D. z Photomate. Po celou dobu veletrhu bude návštěvníkům samozřejmě k dispozici Photomate GoSolar truck a jeho posádka, která zájemcům ráda zodpoví dotazy týkající se problematiky fotovoltaiky, měničů a bateriových úložišť.