Intersolar 2024: GoodWe představuje flexibilní řešení pro akumulaci energie

Společnost GoodWe představí svá nejnovější řešení na veletrhu Intersolar Europe 2024, který se koná od 19. do 21. června v německém Mnichově. Tato jedinečná a největší akce v oblasti OZE v regionu poskytne vynikající příležitost dozvědět se více o široké škále flexibilních řešení pro bateriové systémy skladování energie (BESS) přizpůsobených různým segmentům trhu v regionu EMEA.

Zdroj: GoodWe

Nejmodernější řešení pro komerční a rezidenční zákazníky

Komerční zákazníci se budou moci seznámit s pokročilými BESS, které odpovídají dynamicky se měnícím potřebám trhu. Uživatelé domácích instalací se dočkají nové generace střídačů a akumulace energie, které lze snadno integrovat do inteligentního systému řízení spotřeby energie v domácnosti (HEMS).

Vývojáři velkých projektů a investoři se dočkají rozšířeného portfolia řešení pro fotovoltaické farmy, včetně vysoce výkonných stringových střídačů a nejmodernějších trafostanic.

Pod hlavičkou EcoSmart Commercial představí společnost GoodWe svá pokročilá řešení pro akumulaci energie v komerčním a průmyslovém sektoru. Tato nejmodernější řešení založená na střídačích podporují různé aplikace, jako je vlastní spotřeba, řízení špičkové spotřeby, záložní napájení nebo síťové služby.

Nabídka bude zahrnovat škálovatelný BESS, který zahrnuje akumulátor energie, střídač a komponenty BMS/EMS v jediné skříni odolné proti povětrnostním vlivům. Systém je vybaven klimatizací a ochranou proti požáru a výbuchu, což zajišťuje maximální bezpečnost a spolehlivost. Škálovatelná řešení pro ukládání energie pro firmy a podniky pokrývají širokou škálu kapacit od 60 kWh až po megawatthodiny (MWh).

Absolutní novinka – 3 fázový hybridní střídač o výkonu 50 kW

Jedním z vrcholů programu bude představení nového třífázového hybridního střídače o výkonu 50 kW, který nabízí konfigurovatelné možnosti záložního napájení. Tento multifunkční hybridní střídač umožňuje paralelní zapojení jak ve scénářích on-grid, tak off-grid, což poskytuje výjimečnou flexibilitu a rozšiřitelnost systému.

EcoSmart Home – inovace pro domácnosti

Společnost GoodWe rozšířila produktovou řadu EcoSmart Home o moderní a inovativní řešení, včetně vysoce účinných stringových střídačů v malých kompaktních rozměrech. Pro ty, kteří hledají cenově výhodné řešení s robustním záložním zdrojem energie, budou představeny dva nové produkty pro ukládání energie: vysokonapěťové úložiště energie s kapacitou 5 kWh a kompatibilní hybridní střídač od 6 kW do 15 kW.

Nové úložiště umožňuje paralelní zapojení a kombinaci starých a nových bateriových modulů, což výrazně zjednodušuje instalaci, výměnu a rozšíření systému. Přístup společnosti GoodWe založený na otevřeném protokolu umožňuje vytvářet řešení systémů řízení spotřeby energie v domácnostech (HEMS) s externími dodavateli, což dále optimalizuje výkon a flexibilitu systému.

Pokročilé technologie pro fotovoltaické farmy

Díky portfoliu již dokončených rozsáhlých projektů společnost GoodWe pokračuje v poskytování komplexních a efektivních řešení pro fotovoltaické farmy. Vývoj těchto technologií bude na veletrhu Intersolar demonstrován na speciálním stánku, kde budou představeny kompatibilní vysoce výkonné stringové střídače, nová trafostanice (VN) a komunikační zařízení navržená pro maximalizaci návratnosti investic (ROI).

Inteligentní funkce monitorování a řízení

Společnost vyvíjí inteligentní funkce monitorování a správy, čímž zvyšuje celkovou efektivitu svých řešení. Návštěvníci se budou moci seznámit s novou verzí aplikace GoodWe „SEMS+“ se zjednodušeným uživatelským rozhraním a novou verzí aplikace GoodWe Designer pro projektování fotovoltaických instalací.

Nové pokračování programu pro instalaci fotovoltaických zařízení

Společnost GoodWe představí nejnovější verzi svého věrnostního programu pro instalatéry GoodWe PLUS+, který nabízí další výhody, například možnost získat pokročilý status SILVER nebo GOLD. Tento program je navržen tak, aby podporoval instalatéry fotovoltaických zařízení dalšími výhodami a nástroji.

„Společnost GoodWe, která se na trhu EMEA intenzivně angažuje již mnoho let, se etablovala na špičce v oblasti technologie střídačů a řešení pro ukládání energie. Na letošním veletrhu Intersolar mohou návštěvníci očekávat širokou nabídku řešení pro akumulaci energie přizpůsobenou potřebám zákazníků,“ říká Thomas Haering, generální ředitel společnosti GoodWe Europe.

„Tyto inovace jsou výsledkem našich neustálých investic do výzkumu a vývoje a našeho závazku analyzovat zpětnou vazbu z trhu. I nadále se snažíme o technologický pokrok, řešení zaměřená na zákazníka a profesionální podporu,” dodává Hearing.

Navštivte stánek GoodWe B4-210/B4-109 v Mnichově a zúčastněte se profesionální prezentace nejnovějších produktů, kterou pořádá tým GoodWe na veletrhu Intersolar Europe 2024. Objevte budoucnost fotovoltaiky a seznamte se s nejnovějšími technologiemi v oboru!