IBC SOLAR vás zve na návštěvu veletrhu Intersolar v Mnichově

Společnost IBC SOLAR, přední poskytovatel komplexních služeb v oblasti fotovoltaických řešení, představí na veletrhu Intersolar Europe od 19. do 21. června nové produkty a služby. Jako hlavní novinku na svém stánku stánek A4.470 a A4.570 letos IBC SOLAR představí řešení IBC HomeOne.

Zdroj: IBC SOLAR

IBC HomeOne – nový fotovoltaický systém „vše v jednom“

Na začátku letošního roku společnost IBC SOLAR oznámila uvedení nového fotovoltaického systému „vše v jednom“.  Návštěvníci veletrhu Intersolar Europe mají nyní možnost se s tímto produktem a službami seznámit přímo ve stánku společnosti.

IBC HomeOne zahrnuje všechny komponenty fotovoltaického systému, od solárních panelů a montážních konstrukcí až po střídače, systémy akumulace energie, energetického managementu až po nabíjecí wallboxy pro elektromobily. Komplexní řešení IBC HomeOne doplňují další služby a digitální funkce.

Inovace v montážním portfoliu – malé změny s velkým dopadem

Na svém stánku společnost IBC SOLAR  poskytne informace o celé řadě vlastních vyvinutých montážních systémů a také představí různé novinky a systémová vylepšení.

K vidění bude například několik nových řešení pro konstrukce na plechových tvarovaných taškách, které eliminují nutnost pracného ohýbání tašek a zabraňují často se vyskytujícím problémům, jako je zlomení tašky nebo jiné poškození střechy.

Společnost IBC SOLAR Vás tímto zve k návštěvě svého stánku na veletrhu Intersolar v Mnichově.

O společnosti

Společnost IBC SOLAR nabízí spolehlivé a komplexní řešení pro fotovoltaiku od jednotlivých panelů až po kompletní fotovoltaické parky.

Jako průkopník oboru fotovoltaiky od roku 1982 poskytuje IBC SOLAR veškeré služby ve spolupráci s našimi více než 1 000 odbornými partnery: od poradenství po údržbu, vše z jednoho zdroje.

Společnost IBC SOLAR vypracuje pro vás individuální koncept šitý na míru, který bude uzpůsoben vaším potřebám, energetickým cílům a příslušným místním podmínkám:

– Systémy vlastní spotřeby v komerčním sektoru
– Fotovoltaické systémy pro domácnosti
– Velké fotovoltaické parky pro investory.